Fatih Portakal Sevenlerini Kıramadı Kendi Kanalıyla Resmen Ekran karşısına çıktı

Fatih Portakal Sevenlerini Kıramadı Kendi Kanalıyla Resmen Ekran karşısına çıktı

Geçtiğimiz günlerde FOX TV'den istifa eden Fatih Portakal bombasını patlattı. Kendi kanalıyla ekran karşısında Ancak bildiğiniz ekran gibi değil.

Türkiye ve Dünya artık haberleri ve gelişmeleri Televizyonlardan daha çok internet üzerinden takip etmeye başladı. Özellikle youtube platformu haber ağına dönüşmüş durumda. Çok sayıda gazeteci ve yazar kişisel görüşlerini hayatlarını bu alanda paylaşıyorlar

Kimi uzun yayınlar yapıyor kimi uzun uzun röportajlar. Örneğin bunlardan biri Armağan Çağlayan diğer dikkat çeken isim İse Cüneyt Özdemir.

Geçtiğimiz günlerde bu satırlarda bir yazı yazmıştım Fatih Portakal yeniden geri dönecek diye. Hatta bende Sadık Şimşek'le Medyada Yer bulamayanlar adlı youtube kanalımda bir paylaşım yaparak kanalına abone olunmasını istemiş ve Fatih Portakal'ın binlerce sevenini kırmayarak paylaşımlar yapmaya başlayacağını ifade etmiştim.

Dediğim oldu. Ben ilk haberi duyurduğumda Fatih Portakal'ın yaklaşık 4 bin abonesi vardı şimdi ise an itibariyle 13 bini geçmiş durumda.

Nihayet beklenen oldu ve Fatih Portakal kendi kanalında paylaşımlara başladı. Bu iyi bir gelişme. İnternet üzerinden Fatih Portakal kısa sürede yüzbinlerce kişiye ulaşabilen bir isim. Hele birde yorumlara başlarsa siz seyredin o zaman sallantıyı.

Fatih Portakal'ın youtube kanalı Türkiye'nin en çok takip edilen kanalı arasına girecektir benden söylemesi. Ne diyelim Çok teşekkür ederiz kendisine çağrılarımıza kulak verip yayınlara başladığı için

Hayırlı olsun :) Aşağıdaki Kanallara katılabilirsiniz: Biri benim kanalım diğeri İse Fatih Portakal'ın

SADIK ŞİMŞEK YOUTUBE KANALI: https://www.youtube.com/channel/UCn_HWF2AtDFIR6e7H6RYCZg

FATİH PORTAKAL YOUTUBE KANALI: https://www.youtube.com/channel/UCTRxpG0DLS9eNmeeqTsz_jQ