Fatih Portakal Sonrası Koltuğa Geçen Selçuk Tepeli ve Müge Anlı Yarışı Gündemi Alt Üst etti

Fatih Portakal Sonrası Koltuğa Geçen Selçuk Tepeli ve Müge Anlı Yarışı Gündemi Alt Üst etti

Ekranların En Çok izlenen Haber Programı yine FOX Ana Haber olmayı başarırken Müge Anlı İse rekoruna rekor katmaya devam ediyor. Sonuçlar herkesi şaşırtan türden oldu

Fatih Portakal Reytingleri İle bilinen bir Ana Haber Sunucusu. Yayına çıktığı her gün TV ekranlarını alt üst ediyor ve rekor üstüne rekor kırıyordu. Ayrıca Fatih Portakal En çok izlenen dizilerden bile çok daha fazla izlenen bir isimdi.

Görevi bıraktıktan sonra yerine gelecek isim FOX ANA haber bültenini yerlere sürükleyecek reytingler düşecek FOX çökecek şeklinde yorumlar yapılıyordu.

Ama Günlerdir gelen reyting raporları hiç öyle değil. Fatih Portakal sonrası göreve gelen Selçuk Tepeli ipi aldı göğüsledi ve Reyting rekorları kırmaya başladı.

Yorumları Son derece Dikkat Çeken Selçuk Tepeli Tıpkı Müge Anlı gibi rekor üstüne rekorlar kırmaya başladı.

İki isimde kendi alanında Zirveyi korudular. Bu gelişme Yeniçağ Gazetesininde gündemindeydi. Gelişmeyle ilgili Yeniçağ Gazetesi özel bir haberi okuyucularına servis etti: Yeniçağ Gazetesi internet sitesinde gelişme şu şekilde duyuruldu:

Korona virüs salgını sonrası ekranlara dönen Müge Anlı ve Fatih Portakal sonrası FOX Ana Haber’i sunmaya başlayan Selçuk Tepeli yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Her iki isimde rakiplerini reytinglerde ezdip geçti ve kendi kategorilerinin şampiyonları oldu.

TOLGA ŞAHİN/ YENİÇAĞ

Korona virüs salgını sonrası programına ara verilen Müge Anlı, 1 Haziran itibariyle ekranlara döndü. Müge Anlı ile Tatlı Sert’in tekrar yayınlanmaya başlanmasıyla beraber ise reyting sıralamasında Anlı rakiplerini sildi, süpürdü. Müge Anlı ile Tatlı Sert, 3 aydır ilk 10 program içinde en çok izlenen programlar arasında üst sıralardaki yerini koruyor. 16 Eylül gününe ait reyting sonuçlarına göre, Müge Anlı Total’de 3.sırada, AB ve ABC grubunda ise 5.sırada yer alıyor.

İDDİALAR TARTIŞMALARA NEDEN OLMUŞTU

Müge Anlı’nın virüs salgını sonrası programına ara vermesi sonrası ortaya çıkan iddialar, “Anlı’nın başarısını etkiyecek mi? tartışmalarına neden olmuştu.

FOX HABERDE FATİH PORTAKAL SONRASI

Diğer taraftan Fatih Portakal’ın FOX Ana Haber sunuculuğunu bırakması sonrası ana haberi sunmaya başlayan Selçuk Tepeli’nin reytinglerde başarılı olup olamayacağı tartışma konusu olmuştu. Tepeli FOX Ana Haber’i sunmaya başladığı günden beri reyting sıralamasında üst sıralarda yer alıyor. 16 Eylül gününe ait reyting sonuçlarına göre, Selçuk Tepeli Total’de 5.sırada, AB grubunda 3.sırada, ABC grubunda ise 4.sırada.