Fatih Portakal tarafından Açılan Youtube Kanalı Tırmanışa Geçti Herkesin tek bir beklentisi var..

Fatih Portakal tarafından Açılan Youtube Kanalı Tırmanışa Geçti Herkesin tek bir beklentisi var..

FOX TV'den ayrılan Fatih Portakal'ın Açmış olduğu Youtube Kanalı büyük ilgi gördü. Herkes Akın Akın abone olurken Fatih Portakal'dan bir beklentileri var:

Ekranların Sevilen Yüzü Fatih Portakal FOX TV'ye veda etti. Ancak Sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden hayatına dair videolar paylaşmaya devam ediyor.

Oysa şu günlerde herkes onun Youtube ortamında videolar çekmesi için adeta akın akın seferber olmuş durumda. Özellikle Youtube Kanalına büyük oranda katılım söz konusu. Şimdiden 8 bin Aboneyi geçen Fatih Portakal'ın video yayınlaması durumunda ise Türkiye'nin en çok abonesi olan youtube kanalına sahip olması bekleniyor.

FOX TV'den ani bir kararla istifa eden Fatih Portakal'ın ekrana ne zaman döneceği merak konusu olurken sosyal medya platformu üzerinden ise Fatih Portakal paylaşımlarını sürdürüyor. 

Gündeme dair açıklamalarıyla dikkat çeken Fatih Portakal'ın ise Youtube üzerinde Cüneyt Özdemir gibi yayınlar yapmasını isteyenlerin sayısı epey bir fazla.

Ancak Fatih Portakal henüz youtube kanalı üzerinden güncel bir paylaşım yapmış değil. Buna rağmen Fatih Portakal'ın Youtube kanalındaki üye sayısı ise 8 bine yükseldi.

Kanal'dan ekran görüntüsü ise şu şekilde:

Fatih Portakal'ın Şimdiye kadar yaklaşık 30 Video paylaştığı gözüküyor. Ayrıca Fatih Portakal'ın en çok izlenen videolarından birisi ise yemek tarifi paylaştığı video gözüküyor.

Takipçileri Bir gün buralar değerlenir Fatih Portakal geri döner umuduyla şimdiden akın akın abone oluyorlar.

Youtube üzerinden gündemi yorumlayan videolar paylaşan ve Medyada Yer Bulamayan Konuları işleyen Genç Gazeteci Sadık Şimşek ise şu paylaşımı yapmış Fatih Portakal'ın youtube kanalında:

Abi Yeni videolar yükle şu kanala lütfen :)

a

Fatih Portakal ne zaman video yayınlamaya başlayacak bilinmez ama bu kanalın çok yakında en çok abonesi olan kanallar arasına gireceği kesin.

İsterseniz Şimdiden Sizlerde Abone olabilirsiniz...

Bizden Söylemesi..

SADIK ŞİMŞEK YOUTUBE KANALI İÇİN TIKLAYIN

FATİH PORTAKAL YOUTUBE KANALI İÇİN TIKLAYIN