Fatih Portakal yaptığı son paylaşımla yeri yerinden oynattı en yetkili isme öyle bir söz söyledi ki

Fatih Portakal yaptığı son paylaşımla yeri yerinden oynattı en yetkili isme öyle bir söz söyledi ki

FOX TV'den tartışmalı bir şekilde veda eden şimdiler de ise internet üzerinden gazeteciliğe devam eden Fatih Portakal yeri yerinden oynatacak bir paylaşım yaptı!

Gazeteci Fatih Portakal adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme oturan Fatih Portakal adeta haykırışıyla herkesi şaşkına çevirdi. Fatih Portakal yine kimsenin cesaret edemediği ifadeler kullandı. Bir anda sosyal medyanın gündemine oturmayı  başardı.

FOX TV'de reyting rekorları kırdığı bir dönemde Ana haber sunuculuğu görevini bırakan Fatih Portakal için korktu kaçtı yorumları yapılmıştı.

Görülen o ki Fatih Portakal kimseden korkmuyor.

Bütün Muhalif basının korkmuş olduğu bir isme Açıktan meydan okudu.

Fatih Portakal son dönemde internet üzerinden yayınlamış olduğu videolarla dikkat çekerken aynı zamanda sosyal medya hesabından da yapmış olduğu paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Fatih Portakal son paylaşımında gazeteciler gününe atıfta bulundu ve Cumhurbaşkanlığındaki en yetkili bir ismi hedef aldı.

Fatih Portakal'ın mesajı kısa sürede gündeme otururken çok sayıda sosyal medya kullanıcısı anlaşılan o ki Fatih Portakal korkmamış korktuğu için istifa etmemiş gerçekten kafa dinlemek için kanalı bırakmış yorumlarında bulundular.

Peki şimdiler de İzmir'de yaşayan gazeteci Fatih Portakal'ın yeri yerinden oynatan o paylaşımında neler yazmaktaydı?

İşte Kısa sürede Sosyal medyanın gündemine oturan Fatih Portakal'ın 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü hakkında yapmış olduğu o yorumun ayrıntıları. Herkes çok şaşırdı.

 

İlgili Haberler