Fatih Portakal yeni Kanalında İsmail Küçükkaya'yı kızdıracak sözler sarf etti bomba ayrılık çıkışı!

Fatih Portakal yeni Kanalında İsmail Küçükkaya'yı kızdıracak sözler sarf etti bomba ayrılık çıkışı!

FOX TV'den ayrılan Fatih Portakal gündemden düşmüyor. Son açıklaması ise İsmail Küçükkaya'ya gönderme yaptı olarak yorumlandı. Fatih Portakal neler söyledi?

Ekranların efsane ismi Fatih Portakal istifa ederek FOX TV'deki yayın hayatına son noktayı koydu. Herkes Fatih Portakal çiftçi olacak diye iddialarda bulunmuştu. Bir kısım medya ise Portakal'ın korkup kaçtığını dile getiriyordu.

Fatih Portakal uzun bir video çekerek bu iddialara bugün kendi youtube kanalında açıklık getirdi. Toprağın ritmine kendini attığını kurallar olmadan yaşadığını dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde ise İsmail Küçükkaya yaptığı açıklamada Fatih Portakal bırakmak istemezdi iklim neden oldu şeklinde açıklamalarda bulundu.

Birgün gazetesinde yayınlanan röportajı anlaşılan Fatih Portakal okumuş olacak ki bu konuya açıklık getirdi.

Kendisinin bırakmak istediğini kurallardan sıkıldığını dile getirdi. Artık her yerin kendisi için stüdyo olduğunu dile getiren Fatih Portakal Türkiye'nin en etkili youtube kanalı sloganıyla açtığı kendi kanalında yakında bu konuyla ilgili önemli açıklamalar yapacağının altını çizdi. Bu arada Fatih Portakal konuşurken evin bahçesindeki horozu da zaman zaman göstermeyi ihmal etmedi..

Fatih Portakal bilindiği gibi FOX TV'den istifa ederek İstanbul hayatına son noktayı koydu ve İzmir'e yerleşti. 200 bini şimdiden geçen Youtube kanalında günlük yorumlarına devam ediyor.

İstediği zaman video çektiğini belirten Fatih Portakal şimdiden Türkiye gündemine oturan kanallar listesine açmış olduğu kanalı getirmeyi başardı bile..

En Yeniler