Fatih Portakal'ı hiç kimse böyle görmemişti ağlamak istiyorum diyerek isyan etti

Fatih Portakal'ı hiç kimse böyle görmemişti ağlamak istiyorum diyerek isyan etti

Eski FOX Ana haber sunucusu Fatih Portakal yaşanan son gelişmelere isyan etti. Ağlamak istiyorum diyerek sitem etti.

Gazeteci Fatih Portakal haberciliğe sosyal medya üzerinden devam ediyor gündeme ilişkin her yorumu olay olan Fatih Portakal Merkez Bankası başkanının görevden alınması ve İstanbul Sözleşmesinden çekilme kararı hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkiye gece yarısı alınan kararları tartışılıyor. İstanbul Sözleşmesinden geri çekilme kararı - Merkez Bankası başkanının değiştirilmesi ve Gezi Parkı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden alınması bomba etkisi yarattı.

HDP'ye açılan kapatma davası da eklenince Türkiye'nin olası bir erken seçime gitmesi bekleniyor. Tüm bunlar yaşanırken Gazeteci Fatih Portakal isyan ettti.

Ağlamak istiyorum diyerek ateş püskürdü.

MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASINA FATİH PORTAKAL YORUMU

Merkez Bankası başkanı görevden alınınca en dikkat çeken açıklama Fatih Portakal'dan geldi ve şunları yazdı:

/"Naci bey görevden alınırken şükranlarını sunuyor! Ya sitem var ya da “2 arada 1 derede kalıyordum” demek isteyip “kurtardın beni” diyor.

Üstü kapalı mutlululuk gibi. @Merkez_Bankasi yeni başkana gelince CB’nın sözünden çıkmayacağı kesin. 2. Berat Albayrak vakası umarim yaşanmaz."

Merkez Bankası Başkanının görevden alınmasına bu yorumu yapan Gazeteci Fatih Portakal sonrasında ise Türkiye'nin İstanbul sözleşmesinden çekilmesini yorumladı ve aynen şunları yazdı.

"Merkez bankası başkanı sabaha karşı tek bir kararname ile görevden alınıyor. #İstanbulSözleşmesi tek bir kararname ile yine sabaha karşı feshediliyor. Tek bir kişi tek bir imza. Bu kadar. Gerçekten ağlamak istiyorum artık../"

284454-524x594.jpg

Gazeteci Fatih Portakal'ın korkusuz bu çıkışları gündem olmaya devam ediyor. Korktu kaçtı denilen Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldığı günden itibaren sert muhalif gazeteciliğe devam ediyor.

Şimdiye kadar açmış olduğu kanalında yarım milyona yakın izleyici yakalamış olan Fatih Portakal sosyal medya hesaplarını ise aktif bir şekilde kullanıyor