Fatih Portakal'ı Sollayan Selçuk Tepeli Açıkladığı Geçmişiyle Herkesi Şaşırttı Herkes Şimdi onu konuşuyor

Fatih Portakal'ı Sollayan Selçuk Tepeli Açıkladığı Geçmişiyle Herkesi Şaşırttı Herkes Şimdi onu konuşuyor

Fatih Portakal'ın Koltuğuna Oturan Selçuk Tepeli Yine Gündem olmayı başardı. Yaptığı Son açıklama herkesi şaşırttı. Selçuk Tepeli'nin açıkladığı gerçek neydi...

Fatih Portakal sert çıkışları nedeniyle sürekli gündem oluyordu ve bir çok kesimden kendisine tepki yağıyordu. Özellikle AKP medyası sürekli onun açıklamalarına yanıt veriyordu.

Fatih Portakal gidecek yerine gelecek isim yandaş olacak dedikoduları vardı. Şimdilerde herkesin konuştuğu isim olan Selçuk Tepeli adeta gideni aratan türden.

Selçuk Tepeli bir başka deyişle aslında Fatih Portakal'ın papucunu dama atmış gözüküyor. Selçuk Tepeli yaptığı yorumlarla gündem olmayı başarırken son açıklaması oldukça ses getirdi.

Tarım politikalarını eleştiren Selçuk Tepeli'ye sosyal medyada binlerce kişiden destek mesajları yağdı

Yaptığı Açıklamalarda öyle dikkat çeken satırlar vardı ki herkes gerçekten şaşırdı: İşte o açıklama

Selçuk Tepeli Canlı yayında şunları söyledi:

"Dün Şehnaz Hanım yönetmenimiz şefkatle davranıp benim defolarımı göstermemiş. Burada bugün Hüseyin var o biraz daha gaddar, muhakkak gereğini yapacaktır. Ben burada çok pudra falan sürdürmek istemiyorum. 'Yüzün parlamasın ter görünmesin' diye, çünkü insan burada terliyor, sizin karşınızda kolay bir şey değil bir şeyler sürüyorlar. Halimiz böyle, bense ne kadar az sürülürse o kadar iyi diyorum. Bugün özellikle dedim ki ya ne olur yapmayın şunu. Ne varsa görünsün.

Çünkü bunlar insanın hikayesi, bu hikayeden insan kaçar mı? Bu hikaye insanı insan yapan şey. Evet gördüğünüz gibi ironi yapmıyorum, bunlar tarla yanığı çünkü hayatımın yarısını yarı belime kadar toprak içinde geçirdim. Benim ailem çiftçilik yapıyor. Bütün çevrem öyle. O bakımdan da işimizi yaptık. Şimdi de yapmaya devam ediyoruz.

Yurt içinde, yurt dışında siyaset okuduk ama ondan daha esaslı, topraktan daha iyi bir iş olamaz. Toprak insanı başka türlü terbiye eder. Keşke bunun kıymetini herkes bilse. O yüzden bizde ironi yok böyle. Bunu da çok abartmak istemiyorum niye; Bir izleyicimiz için söyledim. Bu işleri yapan insanlar öyle zor şartlarda yapıyorlar ki… Onların hepsinin yüzü harita gibi ve çok güzel görünüyor. Elleri nasırlanmış filan. Bu insanlar çiftçi, tarım hafızasının kaybedilmesinin önündeki son fırsat. Aman dikkat." 

Evet Açıklamaları bu şekildeydi. Görünen o ki Selçuk Tepeli adından daha çok söz ettirecek. Ne diyelim boşuna dememişler gelen gideni aratırmış diye..