Fatih Portakal'ın başına gelen ona da geldi Böylesi bir İlk oldu Levent Üzümcü ifadeye çağırıldı!

Fatih Portakal'ın başına gelen ona da geldi Böylesi bir İlk oldu Levent Üzümcü ifadeye çağırıldı!

Oyuncu Levent Üzümcü tıpkı Fatih Portakal gibi ifadeye çağırıldı. Türk lirası Dolar karşısında değer kaybederken yaklaşık 3 yıldır şaşırtıcı bir gelişme yaşandı... Duruma Levent Üzümcü sosyal medyadan tepki gösterdi

Türkiye Doların yükselişini eleştirmek neredeyse imkansız hale geliyor. Muhalefet temsilcileri sık sık 3 yıldır dolar kurundaki yükseliş nedeniyle eleştirilerde bulunurken zaman zaman bazı vatandaşlar ve ünlü isimlerde yorumlarda bulunuyor.

LEVENT ÜZÜMCÜ İFADEYE ÇAĞIRILDI

Bugün basında yer alan bir haber ise herkesi şaşkına çevirecek türden oldu. Oyuncu Levent Üzümcü dolar kurunu yükselttiği iddiasıyla ifadeye çağırıldı.

Konuyla ilgili olarak Levent Üzümcü düşüncelerini paylaştı. Gerçek Gündem'in yayınladığı habere göre: Oyuncu Levent Üzümcü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 3 yıl önce attığı bir tweet nedeniyle ifadeye çağrıldığını ilan etti. 

BAŞIMIZA GELENLERİN SORUMLUSU BENMİŞİM

Bu karar sonrası Sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu Levent Üzümcü, “3 yıl önce attığım bir tivit nedeniyle mâlî şubeye ifadeye çağırıldım. Sermaye piyasası şeysi, spekülasyon yapmak suretiyle doların fiyatını yükselttiğim gerekçesiyle benden şikâyetçi olmuş. O zaman dolar 6 kûsûr liraymış… meğer başımıza gelenlerin sorumlusu benmişim ya len" diyerek duruma tepki gösterdi.

Levent ÜZÜMCÜ hakkında herhangi bir dava açılacak mı açılmayacak mı bilinmiyor ama geçmişte gazeteci Fatih Portakal'da benzer bir durumla ifade vermek zorunda kalmıştı..

Kaynak: Gerçek Gündem - Ulusal Post

En Yeniler