Fatih Portakal'ın Koltuğuna Oturan Selçuk Tepeli Herkesi Üzdü Sonuçlar Şaşkına çevirdi

Fatih Portakal'ın Koltuğuna Oturan Selçuk Tepeli Herkesi Üzdü Sonuçlar Şaşkına çevirdi

Geçtiğimiz Günlerde FOX TV'den istifa eden Fatih Portakal'ın yerine geçen Selçuk Tepeli rakiplerini solladı. Sonuçlar herkesi şoka uğrattı. Reytingler çakılacak sanılıyordu. Sonuç bakın ne oldu.

 - Son günlerin en dikkat çeken Konusu Fatih Portakal'ın ayrılığı ve yerine gelen Selçuk Tepeli. Selçuk Tepeli yayına başladığı günden itibaren reytingler düşecek Fox Ana haber yandaş olacak. Artık FOX Tv'de havuza girecek gibi yorumlar vardı.

Gerek muhalif medyada gerekse muhalefet destekçileri tarafından sürekli bu iddia gündeme getiriliyordu. Hatta Fatih Portakal'ın ayrılığı normal bir ayrılık değil bu bir saray operasyonu diyenler bile vardı.

Ancak görünen o ki FOX TV'de Fatih Portakal'ın zorla gönderildiği filan yok. Yerine gelen Selçuk Tepeli ondan daha çok sert muhalefet yapıyor.

Hatta haberler çok daha fazla izlenmeye başlandı.

Reytingler düşecek çakılacak sanılıyordu. Reytinglerde yükseliş devam ediyor. Genel Kanı Selçuk Tepeli reyting alamayacak yönündeydi. Böyle düşünenler şimdilerde üzülüyor kara kara düşünüyor zira Selçuk Tepeli herkesi şaşkına uğrattı..

Son rapor Doğan Şentürk tarafından da doğrulanmış gözüküyor:

Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk "ilk haftanın raporu" notuyla şu tabloyu paylaştı: