Fenerbahçe Mesut Özil sonrası yeni transfer bombasını patlattı dünyaca ünlü bir golcü daha geliyor

Fenerbahçe Mesut Özil sonrası yeni transfer bombasını patlattı dünyaca ünlü bir golcü daha geliyor

Fenerbahçe Mesut Özil'in ardından dünyaca ünlü bir ismi daha kadrosuna katmak istiyor. QPR formasını giyen Samuel Osayi ile...

Ara transfer dönemini tamamlayarak ligin ikinci yarısına daha güçlü başlamak isteyen Fenerbahçe, Mesut Özil'in ardından dünyaca ünlü bir yıldızı daha kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe Dünya Devlerini Topluyor

QPR (Queens Park Rangers) formasını giyen Samuel Osayi ile prensip anlaşmasına vardığı iddia edilen Fenerbahçe'nin bu transferin ardından bir transfer daha yaparak transfer sezonunu kapatması bekleniyor.

Fenerbahçe, Arsenal'in dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Mesut Özil'i geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Özel uçağı ile İstanbul'a getirmişti. Yıldız oyuncu ile henüz bir sözleşme imzalanmasa da Fenerbahçeli olduğu bilinen ve Türkiye'de oynamak isteyen Mesut Özil ile kısa içerisinde anlaşılarak imzaların atılacağı tahmin ediliyor. Bugün sağlık kontrolünden geçti ve önümüzdeki hafta içerisinde imzaların atılması bekleniyor. 

Fenerbahçe Porto'nun forveti Moussa Marega'yı İstiyor

Bu arada Mesut Özil'in ardından tekrar havalanan Fenerbahçe uçağının bu kez de Porto'nun forveti Moussa Marega için kalktığı iddia ediliyor. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan forvetin menajeri ile temas kuran ve kulübünden de görüşme izni isteyen Fenerbahçe'den konuya ilişkin herhangi bir doğrulama gelmezken 29 yaşındaki forvetin gelişine kesin gözü ile bakılıyor.

Önümüzdeki sezondan itibaren Fenerbahçe'de oynaması planlanan deneyimli isim 29 yaşında ve kariyerine Portekiz dışında bir ülkede devam etmek istediği biliniyor.

ismi birçok kulüple anılan 29 yaşındaki Moussa Marega için elini çabuk tutmak isteyen Fenerbahçeli yöneticiler transferi bitirmeden Türkiye'ye dönmeme kararı aldı.

İlgili Haberler