Fenerbahçe'nin yeni transferi sosyal medyayı salladı! Anında twitterda gündem oldu! Bakın anlaşma kimle imzalandı?

Fenerbahçe'nin yeni transferi sosyal medyayı salladı! Anında twitterda gündem oldu! Bakın anlaşma kimle imzalandı?

Fenerbahçe yeni bir topçu ile sözleşmeye imza attı, twitter bu haber ile yıkıldı. Canavar topçu kim? Fenerbahçe'nin yeni transferi gündeme bomba gibi düştü. Twitter bu transfer haberi ile yankılanıyor!

Fenerbahçe'den açıklama geldi,, 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu için anlaşmalar yapıldı! QPR ile sözleşmesi sezon sonunda biten Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe forması giyecek!

Dört senelik anlaşma

Fenerbahçe Spor Kulübü yaptığı açıklamaya göre QPR ile anlaşmalar yapıldı. Sezon sonunda Bright Osayi-Samuel'in sözleşmesi sonlanacak ve dört senelik Fenerbahçe kariyeri başlamış olacak. Öğrenilen bilgilere göre kanat oyuncusu için on bir farklı takımdan teklif geldi ancak Osayi Samuel sadece Fenerbahçe'yi istedi. 

İlk haber İngiltere'den geldi

Sky Sports'un haberine göre Fenerbahçe, QPR ile sözleşmesi sonlanacak olan oyuncusu Bright Osayi-Samuel'ı kendi ekibine dahil etmek için düğmeye bastı ve sonunda anlaşma sağlanarak Samuel'in Fenerbahçe'ye geleceği kesinleşti. 

Sky Sports haberine imza atan isim ise  muhabir Kaveh Solhekol. Solhekol Fenerbahçe'nin Bright Osayi-Samuel ile anlaştıklarını ve QPR ile sezon sonunda bitecek olan sözleşmesinin ardından soluğu Fenerbahçe'de alacağını açıkladı. 

Fenerbahçe bonservis ödemeyecek!

Solkehol'un duyurusuna göre ise Samuel'i sekiz farklı kulüp kendi bünyesinde görmek istiyordu. Ancak yetenekli kanat oyuncusu sadece Fenerbahçe'ye 'evet' dedi. Anlaşması biter bitmez Fenerbahçe'ye gelecek olan Bright Osayi-Samuel için sarı lacivertli kulüp bir  bonservis de ödemeyecek. 

Nijerya kökenli sağ kanat topçusu olan 23 yaşındaki Samuel, Blackpool'un altyapısında yetişti. 2017 senesinde QPR için top koşturmaya başlayan Bright Osayi-Samuel, toplam 115 maç oynadı. Fenerbahçe'ye evet diyen başarılı topçunun 13 golü ile 13 asisti bulunuyor.