FETÖ'ye şok! Ve yakalandı...

FETÖ'ye şok! Ve yakalandı...

FETÖ'nün havalimanı sorumlusu yakalandı

Tekirdağ Gümrük Müdürlüğü'nde müfettiş olarak görev yapan Feyzullah Y.’nin (32) darbe girişimi sırasında terör örgütü tarafından bir havalimanının sorumlusu olarak görevlendirildiği iddia edildi. Bu iddiaların ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sürdürülen soruşturma kapsamında,

Ankara Batı Adliyesi 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından hakkında "silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek" suçundan yakalama kararı bulunan Feyzullah Y.’nin Dursunbey ilçesine kaçtığı istihbaratına ulaşıldı. Bu gelişmelerin ardından Dursunbey'e Odaköy Mahallesi'nde dün gece saatlerinde operasyon yapan Dursunbey Jandarma Komutanlığı ekipleri, şahsı saklandığı evde yakaladı. 


Görevden uzaklaştırıldıktan sonra Tekirdağ'dan kaçan Feyzullah Y.’nin Odaköy'de kayınpederinin evine saklandığı ve dikkat çekmemek için dışarı çıkmadığı ve geceleri evin ışıklarının kapalı tutulduğu belirtildi.
Öte yandan Feyzullah Y.’nin 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında FETÖ tarafından sivil bir havalimanının sorumlusu olarak görevlendirild
iği iddia edildi. Jandarma tarafından gözaltına alınan zanlının sorgulandıktan sonra Ankara’ya sevk edileceği öğrenildi. 

En Yeniler