Film değil gerçek 8 yıldır birlikte olduğu hamile eşi, öz kardeşi çıktı!.

Film değil gerçek 8 yıldır birlikte olduğu hamile eşi, öz kardeşi çıktı!.

Türk filmlerinin senelerce işlediği abartılı senaryolar gerçek hayatta da yaşanabiliyormuş. Sekiz senedir evli olan çift öz kardeş çıktı. Üstelik şu anda da bir bebek bekliyorlar. Şaşkınlığa uğrayan çift ne yapacağını bilemedi...

Sosyal haber ve tartışma sitesi olan Reddit'te ismini paylaşmayan bir kullanıcı herkese üzücü hikayesini paylaştı. İsmini söylemeyen adamın açıklamalarına göre sekiz senedir birlikte olduğu ve şuanda hamile olan eşi ile aslında kardeş oldukları ortaya çıktı.

Reddit'te yazdığı yazıda artık bu gerçeği içinde tutamayacağını dile getiren adam, hamile eşinin de çok üzüldüğü bir durumu paylaştı. Sekiz senelik evliliklerinin ardından çift bir evlat sahibi olmanın mutluluğunu yaşayacakken mutlulukları kursaklarında kaldı.

Babaları aynı, görmek bile istemiyorlar

Adamın açıklamalarına göre, eşi ile aynı babaya sahip oldukları ortaya çıktı. Daha önce kendisinin babasını hiç görmediğini dile getiren adam, eşinin annesinin de babaları ile bir süre görüştüğünü ancak eşine hamile kaldığında doğum sertifikasına adını bile yazdırmadığını dile getirdi.

Tek korkuları çocuklarının sağlığı

24 yaşındaki adam, 25 yaşındaki eşi ile aldığı karara göre babalarını görmek istemiyorlar. Adam, bu durumun hamile eşini yeterince üzdüğünü açıklarken, asıl endişelerinin akraba evliliği nedeniyle çocuklarında bir probleme neden olabilme ihtimali. Adam, lise dönemlerinden beri eşi ile birbirlerine aşık olduklarını ve bu durumu hiçbir şeyin değiştiremeyeceğini açıklamalarına ekledi. Ancak çiftin en büyük korkusu çocuklarının sağlığı ile ilgili.

Annelerine bir şey söylemediler

Adam, bilmeyerek ensest bir ilişki yaşamış olsalar da ayrılmayı düşünmediklerini dile getirdi. Bu gerçeği ise henüz annelerine söylemeyen çift, sadece çocukları için korkuyor.

İlgili Haberler