Finale koşan Hercai dizisinde Skandal Üstüne Skandal yaşandı

Finale koşan Hercai dizisinde Skandal Üstüne Skandal yaşandı

Finaline bir bölüm kalan Hercai dizisinde ortalık karışıyor. Diziyi seven izleyicileri çok heyecanlı bir bölüm bekliyor. Dizi seti resmen karıştı. Finalin eşiğine gelen Hercai dizisi yeni yayınlanacak bölümünde...

Pazar akşamları ATV ekranlarına gelen Hercai dizisinde bu bölümde büyük bir skandal yaşanacak. Finale bir adım kala ortalık epey karışıyor...

Bu akşam finalden önceki son bölümünü yayınlayacak olan Hercai dizisinde sona yaklaşırken korkunç bir olay gerçekleşecek. Dizinin 18 Nisan Pazar akşamında yayınlanacak olan 68. bölümünde nefesler kesilecek.

Son iki bölüm kaldı

Hercai üç sezondur Miran ile Reyyan'ın aşk hikayesini anlatıyor. Dizinin başrol oyuncuları olan Ebru Şahin ile Akın Akınözü ise o kadar iyi bir çift oldular ki performansları sayesinde dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayran kazandılar. Dizi hikayesi ile de seyircilerin kalbine dokunurken aslında reytinglerde fena bir performans sergilemiyordu. Ancak ATV'nin yeni dizisi olan Akıncı'nın reytingleri için Hercai'nin günü değiştirildi. Hercai bu nedenle epey bir düşüş gösterdi ancak düşük reytinglere rağmen ATV, sezon sonuna kadar diziyi bitirmedi. 

Bu akşamki bölümde ise artık rahat ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyen Miran ve Reyyan, bebekleri ile mutlu bir hayata adım attıklarını sanıyorlardı. Ancak, son yayınlanan fragmanlara göre bu isteklerine son iki bölüm boyunca da kavuşamayacaklar. Yüksek heyecan barındıran dizide "Evladın, anasının acısıyla yaşasın!" sözleri ile yayınlanan fragmanda Yaren nedeniyle büyük bir olayın fitilinin ateşlendiği görülecek.

Miran ve Reyyan yine rahata eremeyecek

İntikamdan ve kavga gürültüden uzak yaşamak isteyen Miran ve Reyyan başlarına gelecekten habersiz şekilde hayatlarına devam etmektedirler. Ancak Azize'nin henüz intikamından vazgeçememesi ile beraber Miran ve Reyyan kendileri dışında gelişen olaylar nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayacaklar.

Tutuklu halde olan Füsun hala planlar kurmaya devam etmektedir. Bu planın ise nelere sonuç açacağı belirsiz. Cihan ve Handan da çok ani gelişen bir haberin etkisi ile yıkılırlar.