Finali İle Ses Getiren Çukur'da İnanılmaz Hata Seyirciler isyan etti

Finali İle Ses Getiren Çukur'da İnanılmaz Hata Seyirciler isyan etti

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisindeki hatayı fark edenler şok geçirdi. Olaylı tv dizisi final bölümü ile hayranlarını üzerken yapılan çekim hatası ile dikkatleri dağıttı. Çukur'da gözden kaçan hatayı seyirci affetmedi...

Dört sezondur Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Çukur dizisinin final bölümü yayınlandı. Uzun süredir yayınlanan dizi ilk bölümünden bu yana büyük ses getirmişti. 

Dört sezon boyunca tempoyu düşürmedi

Finali de uzun süredir beklenen Çukur'un son bölümü 7 Haziran pazartesi akşamı yayınlandı. Sevilen dizi, yüz otuz bir bölüm yayınlandı ve dördüncü sezonun otuz dokuzuncu bölümünde ekranlara veda etti. Büyük ses getiren yapımda son bölümdeki bir çekim hatası ise hayranların gözünden kaçmadı. Sevilen yapımın finalinde ortaya çıkan çekim hatası...

Saçları göründü

Sevilen dizinin son bölümünde Nehir, Efsun ile görüşüyor. Nehir, Yamaç'ı terk ettikten sonra ortaya hamile olduğu çıkıyor ve kanser olduğunu belirterek çocuğunu Yamaç'ın eşi Efsun'a emanet ediyor. "Oğlumu bir daha göremeyeceğim" diyen Nehir'in kemoterapi nedeniyle saçının olmaması gerekiyorken başındaki yazmadan ensesindeki saçlar görününce sosyal medya karıştı.

Hazal Subaşı kim?

1995 senesinde İzmir'de dünyaya gelen başarılı oyuncu Subaşı, İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde eğitim aldı. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan güzel oyuncu, 2015 senesinde Miss Turkey yarışmasına katıldı ve üçüncülük derecesi elde etti. Sonrasında oyuncu olmak isteyen Subaşı, çeşitli eğitimler gördü. İlk olarak Adını Sen Koy dizisinde TRT 1 ekranlarında kamera karşısına geçen Hazal Subaşı, başrollerde yer alarak başarısını kanıtladı. Diziden ayrıldıktan sonra Kanal D'de yayınlanan Bir Umut Yeter dizisine dahil oldu. TRT1'deki Halka dizisinden sonra Show TV'deki Çukur dizisine geçen Hazal Subaşı, Nehir karakteri ile akıllara kazındı.

Dijital mecrada da yer alan Subaşı, GAİN'de yayınlanan Bizi Ayıran Çizgi'de Sinem karakterine hayat verdi. 2018 senesinde Kıbrıs Havadis Medya Ödülleri'nde Yılın En İyi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görülen Subaşı'nın hayranları yeni projelerini heyecanla bekliyor. 
 

En Yeniler