Fiyatında 3000 Lira İndirim Yapıldı, Alanlara Da Hediye Dağıtacak! İşte Xiaomi'den Türk Müşterilere Büyük Kıyak!

Fiyatında 3000 Lira İndirim Yapıldı, Alanlara Da Hediye Dağıtacak! İşte Xiaomi'den Türk Müşterilere Büyük Kıyak!

Xiaomi en iyi telefonlarından birinde büyük bir indirim yapıyor. Satın alan müşterilere bir de hediyeler dağıtacak. İşte Xiaomi'nin Türk müşterilerine büyük kıyağı. Telefon almayı düşünenler sevinçten delirdi...

Xiaomi Türk müşterilerine büyük bir kıyak yaptı. Telefon fiyatında büyük indirime giden Xiaomi bir de hediye dağıtıyor. O telefon modelinde toplam 3000 TL kadar indirim yapan Xiaomi, Türk müşterilerin yüzünü güldürdü. Telefon almak isteyenler için harika bir haber geldi...

Uzun zamandır döviz karşısında değer kaybeden paramız nedeniyle özellikle teknolojik aletlere ulaşım epey zorlaştı. Değil bilgisayar, telefon fiyatları bile öyle uçuşa geçti ki kimse kolay kolay bozulan telefonunu değiştiremiyor. Büyük borçlar altına girerek alınan telefonların ise taksitlenme nedeniyle fiyatları kabarıyor da kabarıyor. Vatandaş artık isyan etme boyutuna ulaşmıştı ki döviz kuru biraz kendine gelmeye başladı. Henüz telefon ya da teknolojik aletlerin fiyatlarına yüksek bir indirim yansımasa bile geçtiğimiz günlerde Çin menşei Xiaomi'nin Türkiye'de üretim tesisi açma kararı ve bazı ürünlerinde Türk müşterilerine indirim yapması gibi durumlar sayesinde en azından Xiaomi gibi kaliteli bir markanın telefonlarına erişim için bir umut ışığı doğdu. 

Üst Segment Telefonda Büyük İndirim

Teknolojioku'ndan Ahmet Yıldırım'ın haberine göre önceki aylarda Xiaomi''nin Türkiye'de piyasaya sürmüş olduğu POCO F2 Pro modelinde indirim kampanyası düzenleniyor. Buna göre ise telefon satın almak isteyenler için büyük bir fırsat doğacak çünkü normalde fiyatı 7999 lira olan POCO F2 Pro telefon bu indirim ile birlikte 3000 lira oynayarak 4999 liraya düşmüş olacak.

Xiaomi'nin Alt Markası

POCO aslına bakılacak olursa Xiaomi firmasının bir alt markası. Önceki sene Türkiye pazarına giren POCO, fiyat ve performans ürünleri ile tanınmakta. Bu sayede de üst segmentte olan POCO F2 Pro modeli de satışa girmişti ve fiyatı da herkesin alabileceği bir miktarda değildi. Üst segmente ait olan bu telefon normalde 7999 TL iken Xiaomi büyük bir indirime gidecek.

Sınırlı sayıda olacak

Herhangi bir mağazada bulamayacağınız POCO F2 Pro modeli sadece Xiaomi Mi Store'da satılacak. İndirimden faydalanmak isteyenler de aynı şekilde sadece Xiaomi Mi Store'dan telefonu edinebilecek.

Xiaomi bununla da kalmıyor ve telefonu alan ilk yüz kişiye hediyeler dağıtıyor. İlk yüz kişiye mousepad ve özel tasarımlı tişört hediye edilecek. 

İndirim maalesef sürekli olmayacak ve sınırlı sayıda kişi bu kampanyadan yararlanabilecek. 

İlgili Haberler