FOX TV bombayı patlatıyor! Yeni dizisi Masumiyet geliyor! Oyuncular ve konusu olay oldu

FOX TV bombayı patlatıyor! Yeni dizisi Masumiyet geliyor! Oyuncular ve konusu olay oldu

FOX TV'nin bombası geliyor. FOX TV'de yayınlanacak olan Masumiyet dizisinin kadrosu tamamlandı. Bomba gibi oyuncularla gelen Masumiyet dizisi çok iddialı geliyor. İşte Masumiyet dizisinin kadrosu ve konusu...

İsmi ilk olarak Yaşı On Dokuz olarak belirlenen ancak sonrasında "Masumiyet" olarak değiştirilen FOX TV'nin yeni bomba dizisinden güzel haberler ardı ardına geliyor.

Başrollerinde Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar'ın oynayacak olduğu dizinin tam kadrosu belli oldu. Dizi senaryosu da artık kamera karşısına geçecek oyuncuları için hazır. Yeni sezona bomba gibi düşecek diziden iyi haberler geldi.

Kadroda kimler var?

Tüm oyuncu kadrosu belli olan dizinin öykü ve senaryosunu Sırma Yanık üstlendi. Dizinin başrollerinde ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, oyuncu Mehmet Aslantuğ ve başarılı oyuncu Deniz Çakır rol alıyor. Güçlü bir kadro oluşturan Masumiyet dizisinin tüm oyuncu kadrosunda ise Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur isimleri görünecek. 

Masumiyet dizisi konusu ne?

Dizinin asıl konusu ise Deniz Çakır'ın canlandırdığı Bahar karakterinin etrafında geçiyor. Bahar evli ve iki çocuk annesidir. İlayda Alişan'ın üstlendiği Ela karakteri ise Bahar'ın on dokuz yaşına girmek üzere olan kızıdır. Bahar'ın hayatı da kızı Ela'nın çok yanlış bir erkeğe aşık olmasıyla tamamen değişecektir. 

Öyle ki Ela kendi yaşıtı bir üniversite öğrencisine aşık olmaz. Aşık olduğu kişi ise başka biriyle evlenme arefesinde olan annesinin otuz beş yaşındaki patronudur. Bahar, kızı Ela'yı her ne kadar bu ilişkiden çekip kurtarmaya çalışsa bile olacak olanları engelleyemez. Bahar ile tüm ailesi de kızının on dokuzuncu yaş gününde hayatlarını değiştirecek bir olaya tanık olurlar.