FOX TV Savaşçı Dizisiyle Herkesi Çılgına Çevirdi Kanala Tepki Üstüne Tepki Yağdı..

FOX TV Savaşçı Dizisiyle Herkesi Çılgına Çevirdi Kanala Tepki Üstüne Tepki Yağdı..

Eskişehir kentinde çekilen ve FOX TV tarafından yayınlanacak olan TV dizisi Savaşçı Dizisiyle ilgili televizyon seyircileri isyanda. Dizi severler ateş püskürdü! Kanala tepki üstüne tepki yağdı!

Türkiye'nin en çok izlenen TV kanallarından birisi olan FOX tv şu günlerde hedefte. Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı kanala isyan ediyor. Kanala tepki yağdıran televizyon izleyicilere adeta ateş püskürdüler. Kanalı eleştiri yağmuruna tutan seyirciler Kanal yönetiminden artık net bir cevap bekliyorlar.

Fox TV’nin başarılı yapımlarından Savaşçı, seyircisini fragmanlara boğdu ancak dizi bir türlü yayınlanmıyor!

 

Savaşçı dizisinin geçen sezondan kalma, yayınlanmamış olan 3 bölümü vardı. Bu 3 bölüm, bu sezonun başında Fox TV ekranlarında seyircisiyle buluşmuştu. Dizinin son 3 bölümü yayınlandıktan sonra, yeni sezona dair uzun süre hiçbir açıklama yapılmadı. Ayrıca Gaye Turgut Evin ve Berk Oktay gibi dizinin iki önemli ismi diziye veda etti. Bu iki ismin dışında, yan rollerden de ayrılan isimler oldu. Bu durumlar seyirciyi endişelendirdi. “Dizinin yeni sezonu yayınlanmayacak mı?” sorusu kafalarda dolaşmaya başladı.

Daha sonra, dizinin yepyeni bir oyuncu kadrosu ile seyirci karşısına çıkacağına dair iddialar ortaya atıldı. Dizi ile ilgili resmi açıklamalar yapıldı ve bir çok farklı ismin diziye katıldığı duyuruldu. Diziye yeni katılanlar arasında Ekin Mert Daymaz, Tamer Karadağlı, Anıl Tetik, Erkan Meriç gibi çok başarılı isimler yer aldı. Bu kadar başarılı ismin bir arada olması seyirciyi fazlasıyla heyecanlandırmışken, diziye katılan bir isim daha açıklandı ki, bu isim adeta bir bomba etkisi yarattı; Ediz Hun. Ediz Hun’un da diziye katıldığını öğrenen seyirci, dört gözle dizinin yayınlanmasını bekliyor.

5f8aec1f7af5071a9c937433.jpg

Çekimleri Eskişehir’de yapılan dizinin çalışmaları 2 aydır son gaz devam ediyor. Dizinin 5. sezonuna dair farklı fragmanlar paylaşıldı. Son olarak da 4. fragman yayınlandı. Seyirci büyük bir hasretle diziyi bekliyor ama anlaşılan o ki uzun bir süre daha dizi yayınlanamayacak. Zira Fox TV, haftanın 7 günü için 7 dizi yayınlıyor zaten. Savaşçı dizisinin yayınlanabilmesi için, yayınlanmakta olan dizilerden birinin final yapması ve yayından kalkması gerekiyor. Savaşçı’nın ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil ancak yayınlandığında büyük bir etki yaratacağı şimdiden söylenebilir.

İlgili Haberler