FOX TV sezon arası verince sevilen diziden bomba ayrılık haberi geldi

FOX TV sezon arası verince sevilen diziden bomba ayrılık haberi geldi

FOX TV'de yayınlanan o diziden flaş ayrılık haberi! Sevilen FOX TV dizisindeki o karakter yakında veda edecek. Dizinin kritik karakterlerinden biriydi, peki bundan sonra ne olacak? O diziden şaşırtan karar..

FOX TV'de bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan ancak güçlü etkisi ile on aydır aralıksız devam eden Sen Çal Kapımı dizisi ikinci sezon için de onayını aldı. Ancak yeni sezonda o oyuncu olmayacak. Dizide Ceren karakterini canlandıran Melisa Döngel başka bir diziye transfer oldu.

Sen Çal Kapımı ikinci sezon için onayı aldı

FOX TV'de ilk başladığı dönemlerde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in romantik sahneleri ile çokça izlenen Sen Çal Kapımı sezon ortalarında  kendi çizgisinden kayarak entrika ve benzer pek çok basit unsur barındırmaya başlamıştı. Bunun üzerine düşen reytinglerle izleyici adeta senaryo ekibini uyarmış hatta senarist değişimi bile yaptırmıştı. Ancak dizi sonrasında eski romantik komedi tarzına geri dönmeye başladı. Bunun üzerine yine iddialı bir şekilde reytinglerde yükselen Sen Çal Kapımı sezon finalini yaptı. 

İkinci sezon için de onay alan Sen Çal Kapımı sezonun şanslı dizilerinden sayılıyor. Otuz dokuz bölümdür koşturan dizi ekibi eylül ayına kadar kısa bir tatil yapacak. FOX TV'nin sevilen dizisinde, Ceren karakterine hayat veren Melisa Döngel ise başka bir dizide oynayacak. 

Ceren karakteri giderek silinmişti

Ceren karakteri zaten dizi süresince başlarda etkili bir karakter olsa da sonralarda iyice silik bir hale getirilmişti. Sahneleri giderek azalan Ceren'e hayat veren Melisa Döngel, hayranlarını daha da sevindirecek bir anlaşmaya imza attı.

Kore uyarlaması dizide oynayacak

Döngel ikinci sezonda olmayacak ancak 2014 senesinde Kore'de yayınlanan Canning Single Lady isimli dizinin Türkiye uyarlamasında yer alacak. Melisa Döngel, Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal'ın uyarlama dizisinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük'le beraber başrolleri paylaşacak.

1999 doğumlu güzel oyuncu Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde eğitim gören Döngel, 2014 senesinde Elif dizisi ile profesyonel oyunculuğa başlamıştı