FOX TV'deki Masumiyet Dizisinde Herkesi Şaşkına Çeviren Hakaretler

FOX TV'deki Masumiyet Dizisinde Herkesi Şaşkına Çeviren Hakaretler

FOX TV'ni sevilen dizisi Masumiyet'te olay yaratan hareketler! Dizinin bir oyuncusunun o sözleri sosyal medyaya damgasını vurdu. Herkes büyük şok yaşayınca yorum yazmaya koştu. Masumiyet'in üzen sahnesi...

FOX TV'ni hızla yükselişe geçen ve hiçbir bölüm aksiyonun eksin olmadığı dizisi Masumiyet'te işler karılıyor. Dizinin yeni bölümü için yayınlanan fragmanda Ela'nın babasına söylediği sözler ise olay oldu. 

Ela babasına ağzına geleni saydırdı

Çarpık aile ilişkileri, suç ve aşk gibi konuları işleyen Masumiyet'in başrollerinde yer alan Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un harika performanslarının yanında genç oyuncuların da yetenekleri göz dolduruyor. Dizinin yayınlanacak yeni bölümü için Dijital fragman youtube platformuna yüklendi. Yayına girdiği anda ise büyük bir ilgi topladı. Gökhan Güleç'in canlandırdığı Timur karakteri, herkesin tepkisini çeken hareketleri nedeniyle bu sözleri sonuna kadar hak ediyor. Kullanıcılar yorum sekmesinde bu sözlerin Ela'nın bu bölüme kadar söylediği tek doğru söz olduğunu dile getirdiler. 

Hale ile İsmail boşanıyor

Kullanıcıların hoşuna giden diğer bir olay ise Hale'nin başına gelenler. Oğlu İlker için her şeyi göze alan ve türlü türlü oyunlar oynayan, Hülya Avşar'ın hayat verdiği Hale karakteri fragmanda hüngür hüngür ağladı. Sebebi ise İsmail'in Hale'den boşanmak istemesiydi. İsmail, Hale'ye dönerek, ne yaparsa yapsın kendisinden boşanmayacağını sanarak epey yanıldığını dile getirdi ve Hale'nin yüzüne bağırarak ayrılmak istediğini söyledi. Kullanıcılar ise bu durumun ilahi adalet olduğunu ve Hale'ye hiç üzülmediklerini yorumlarda belirttiler.

İlk beşe bir türlü giremiyor

Dizinin reytingleri ise hala çok iyi bir yerde değil. Youtube ve sosyal medya üzerinden çok konuşulsa da 14 Nisan 2021 reytinglerine bakıldığında Masumiyet'in ilk beşe hiçbir gruptan giremediği görülüyor. Aynı akşam yayınlanmakta olan Sadakatsiz ve Kuruluş Osman gibi dizilerin yanında Masumiyet hala çok iyi bir yere yerleşemedi. Ancak henüz dizi hakkında reyting nedeniyle bir final kararı da söz konusu değil.

İlgili Haberler