FOX TV'deki Masumiyet dizisinin 2 oyuncusundan Andımız Rezaleti! Diziye boykot başladı

FOX TV'deki Masumiyet dizisinin 2 oyuncusundan Andımız Rezaleti! Diziye boykot başladı

FOX TV'de yayınlanan Masumiyet dizisinde yer alan iki oyuncu andımız ile alakalı video çekince ortalık karıştı. TikTok'tan yayınladıkları video büyük tepki alırken bakın oyunculardan nasıl bir açıklama geldi?

FOX TV'de yayınlanan Masumiyet dizisinin başrollerinde yer alan Serkay Tütüncü ile beraber Deniz Işın, TikTok platformu üzerinden bir paylaşımda bulundu. Orijinal bir videonun sesini alarak dublaj yapan ikiliye ise "Andımızla dalga geçiyorsunuz!" diyerek büyük tepki geldi ve kimileri diziyi boykot etti. Tütüncü'den ise cevap gecikmedi...

Başrollerinde Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ gibi usta oyuncuların bulunduğu dizide yer alan genç oyuncu Serkay Tütüncü ile Deniz Işın, geçtiğimiz haftalarda ünlenen iki çocuğun videosuna dublaj yaptı.

Andımız videosu viral olmuştu

Okullarda her sabah törenle okutulan Andımız'ın kaldırılmasının ardından tepkiler çığ gibi büyürken sosyal medyada bir video viral oldu. Andımızın ne olduğunu henüz bilmeyen küçük çocuklar video çekerken kendilerine gelen "Andımızı okur musun?" sorusunu anlamayıp "Andımız ne?" diyerek cevap verdiler. Küçük çocuk ile arkadaşının söylediği "Yine yangınlar yine ben" şarkı sözleri de epey konuşuldu. Çocukların masum tavırları herkesi gülümsetirken videoyu TikTok ve İnstagram Reels üzerinden pek çok kişi dublajladı.

Diziyi boykot ettiler

Bunlardan biri de Masumiyet dizisinin başrolleri olan Serkay Tütüncü ve Deniz Işın oldu. Ancak videodan haberdar olmayan ya da videoda art niyet olduğunu düşünen kişiler bu videoya büyük tepki gösterdi. Diziyi bir daha izlemeyeceğini dile getirerek andımıza saygısızlık yapıldığını dile getiren seyirciler, Tütüncü ile Işın'ın kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını da kaydettiler.

Tütüncü'den sert bir açıklama geldi.

Tütüncü ise konu ile alakalı olarak çok net bir cevap verdi. Sosyal medya hesabından yaptığı video paylaşımla tepkilere cevap veren Tütüncü, önceki gün çok eğlenerek bu videoyu çektiklerini ancak bazı instagram sayfalarından ve haber sitelerinden abartılı bir şekilde haksız bir tepki gördüklerini kaydetti. Orijinal bir videoya dublaj yaptıklarını, orijinal videodaki kardeşlerimizin de bir suçu olmadığını söyleyen Tütüncü, ortada bir komik bir yanlış anlaşılma olduğunu, videoya sadece gülüp geçilebileceğini hatırlattı. Tütüncü, komik gelmiyorsa kapatabilirsiniz diyerek tepkisini ortaya koyarken, kimse benim milliyetçiliğimi sorgulamasın sözlerine de yer verdi. Konu ile alakalı olarak kişilerin yanlış tarafa tepki gösterdiklerini, bunun yerine andımızın kaldırılmasına tepki verilmesi gerektiğini söyledi. 

Bazı kullanıcılar yeterli bulmadı

Tütüncü'nün cevabına karşılık olarak ise bazı kullanıcılar "Ne olursa olsun andımız gibi değerlerimizi baş üstünde taşımak gerekiyor" diyerek tatmin edici bir cevap olmadığını kaydetti.