FOX TV'nin en sevilen dizilerinden Baraj dizisi herkesi şok etti Sevilen dizide Final şoku...

FOX TV'nin en sevilen dizilerinden Baraj dizisi herkesi şok etti Sevilen dizide Final şoku...

Fox TV'de yayınlanan ve 1977 yılında Türkan Şoray ile Tarık Akan'ın oynadığı baraj isimli sinema filminden uyarlanan dizi final mi yapıyor?

Fox TV'de yayınlanan Baraj dizisinde final mi yapılacak?

Yayın hayatına başladığı hafta Küresel salgın nedeniyle dizi setlerinde çalışmaların durdurulduğu Baraj dizisi ile ilgili herkes fazla dayanamaz final yapar yorumunda bulunmuştu. Yayın hayatının ilk haftasında 6 ay ara vermek zorunda kalan dizi, geçtiğimiz Eylül ayında tekrar çekilmeye başlandı.

Bir Döndü Pir Döndü

Setlerde çalışılmaya başlanmasının ardından çekimlerine devam edilen Baraj dizisi ilk sezonu tamamlamasının ardından final yapacak diyenlere inat rating rekorları kırmaya devam ediyor.

2. sezona biraz zayıf başlayan ve hikayenin yeterince detaylı anlatılamaması dizinin ömrünün kısa olacağına dair yorumları güçlendirse de hikayedeki gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başlayınca akıcı hale geldi ve izleyici ile arasında bir bağ kurdu. Sinema filminden uyarlanmış olması sebebiyle de uzun ömürlü olmayacağı düşünülen dizinin oyuncu kadrosu, senaryoyu oynamıyor adeta yaşıyor. 

Her hafta üstüne koyarak ilerleyen dizi rating sıralamasında geçtiğimiz hafta yayın yapmayan dizilerin olmamasını fırsat bilerek 1. sıraya yerleşti.

Salı akşamları yayınlanan dizi dün geceyi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sonra 2. sırada tamamladı. Kendine has bir izleyici kitlesi bulan ve kemik bir hayran kitlesi elde eden baraj dizisi olmaz denileni oldurdu.

1977'de Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın birlikte kamera karşısına geçtiği sinema filminde, hayat kadını rolünü canlandıran Türkan Şoray'ın mektuplaşarak aşık olduğu ve baraj inşaatında çalışan nazım usta ile hikayesinin uyarlanmasından oluşuyor.

İlgili Haberler