FOX TV'nin Sevilen Dizisi Erkenden Final Yapıyor Kimse Beklemiyordu Seyirci İsyanda

FOX TV'nin Sevilen Dizisi Erkenden Final Yapıyor Kimse Beklemiyordu Seyirci İsyanda

FOX TV'de yayınlanan ve çok fazla hayranı olan o dizi aniden final kararı aldı. Hızlıca bitirilecek olan dizinin son bölümü ne zaman? FOX TV o dizisini neden bitiyor? Final kararı çok ani geldi...

FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisi ekranlarda fırtına etkisi yaratmıştı. Ancak sevilen dizi ikinci sezonunda seyircisinin ilgisini kaybetti. FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor final yapacağını açıkladı, tüm hayranlarını üzdü.

Final çok erken geldi

FOX TV'de yayınlanmakta olan Mucize Doktor, daha öncesinde 2013 senesinde Güney Kore'de yayınlanan The Good Doctor dizisinden uyarlandı. Dizi 2017 senesinde de Amerika Birleşik Devletleri'nde uyarlanmıştı. Otizmli bireyler için bir farkındalık oluşturmayı amaçlayan tıp dizisi önceki sene yayın hayatına başlamış ve reytingleri tavana vurmuştu. Başrollerinde Ali Vefa rolü ile Taner Ölmez'i, Ferman Hoca rolünde Onur Tuna'yı ve Nazlı rolünde Sinem Ünsal’ı ağılayan dizi ikinci sezonunda beklenen performansı sergileyemeyince final yapma kararı aldı.

Altmış dördüncü bölümde veda edecek

Mucize Doktor'un resmi instagram hesabından yayınlanan duyuruya göre dizi 27 Mayıs tarihinde seyircisine veda edecek. Erken gelen final bölümü perşembe akşamı yayınlanacak olan 64. bölüm ile ekranlarda olacak.

Yapım ekibinden gelen mesaj hayranları yasa boğdu

MF Yapım'dan gelen açıklama ise dizinin hayranlarını üzdü. "Otizmli bireylerin hepimiz kadar yaşama hakkı olduğunu anlattığımız hikayemizin sonuna geldik" sözü ile başlayan açıklamada, Ali Vefa'nın büyüyüp gelişerek hayallerini gerçekleştirdiği ancak onun yarattığı mucizelere artık veda etmenin vaktinin geldiği belirtildi. 

Yapım ekibi diziyi izleyen seyircilere teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Sinem Ünsal kim?

1993 senesinde İzmir'de doğan oyuncunun babası Azerbaycan Türkü kökenli annesi ise Çerkes kökenlidir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde eğitim alan oyuncu, 2017 senesinde oyunculuğa adım attı. Çoban Yıldızı dizisindeki Güneş karakterine hayat veren Ünsal sonrasında Siyah Beyaz Aşk dizisinde de Gülsüm Aslan'ı canlandırdı.

2019 senesinde tiyatroya da adım atan Ünsal, ünlü Raif ile Letafet'deki Letafet karakterine hayat verdi. 

En Yeniler