FOX  TV'nin Sunucusu İsmail Küçükkaya çatır çatır çatlatacak haberi paylaştı ve herkes yorum yağdırdı.

FOX TV'nin Sunucusu İsmail Küçükkaya çatır çatır çatlatacak haberi paylaştı ve herkes yorum yağdırdı.

Türkiye'nin en çok izlenen TV kanallarından birisi olan FOX TV zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. İsmail Küçükkaya'da o haberi paylaştı..

Türkiye'nin en  çok izlenen Ana haber bülteni ve haber programları FOX TV ekranında yayınlanıyor. Selçuk Tepeli yönetimindeki Ana haber ve İsmail Küçükkaya yönetimindeki Çalar Saat programı zirveye koşuyor.

Gülbin Tosun yönetimindeki hafta sonu ana haber bülteni ise bir çok TV kanallarını geride bırakıyor. Fatih Portakal'ın ardından kanal çökecek bu istifa kanalı bitirecek reytingler çakılacak yorumları yapılıyordu.

Ancak gelinen noktada FOX TV tırmanışını sürdürürken Fatih Portakal'ın koltuğu devrettiği Selçuk Tepeli ise kanalı zirveye oturtmayı başardı.

Başarılı sunumu ve yaptığı yorumlarla dikkat çeken Selçuk Tepeli ekranın en çok izlenen haber sunucularından birisi haline geldi.

Kısa sürede milyonlarca kişi tarafından beğeniyle izlenen Selçuk Tepeli ile FOX TV Ana haber zirveye oturdu.

İsmail Küçükkaya Twitter hesabından bakın  çatır çatır çatlatacak nasıl bir gönderi paylaştı...

Nazar amulet #FOXHaber yine zirvede! #SelçukTepeli ile #FOXAnaHaber, #İsmailKüçükkaya ile #ÇalarSaat, #GülbinTosun ile #FOXAnaHaberHS #İlkerKaragöz ile #ÇalarSaatHS, Total 5+ , AB, ABC1 20+ ve birçok hedef kitlede Ekim’20 ayının en çok izlenen haber bültenleri oldu! Teşekkürler Türkiye Türkiye Bayrağı

ulusalpost.com Aktif Link vermeden haberi alıntılamayınız!..