FOX TV'nin Yeni Dizisi Masumiyet Sarsıldı! Diziden Ayrılık Kararı Var

FOX TV'nin Yeni Dizisi Masumiyet Sarsıldı! Diziden Ayrılık Kararı Var

FOX TV'nin beğenilen dizisi Masumiyet henüz beşinci bölümüne geçecekken şok eden bir ayrılık haberi geldi. Başarıyla devam eden diziden gelen ayrılık haberi seyirciyi epey sarstı. Ayrılığın ardından Masumiyetin nasıl devam edeceği merak konusu oldu.

FOX TV'nin beğenilen dizisi Masumiyet'in yönetmeni değişiyor! İlk günden bu yana övgüleri toplayan dizi Masumiyet'in henüz dört bölümü yayınlanmıştı ki yönetmen Ömür Atay'ın ayrılık haberi geldi.

Epey beğeni topladı

Çarşamba akşamları seyirciyi FOX TV'de durduran dizi Masumiyet'in başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi isimler dikkati çekiyordu. Ancak dizi yayınlandıktan sonra genç oyuncuların performansları da epey beğenildi. Masumiyet; Deniz Işın, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü gibi genç oyuncuların performanslarının beğenilmesinin yanında dizinin kadına şiddet gibi toplumumuzun kanayan yarasına parmak basması ve toplumsal mesajları ile gündeme geliyor.

Yönetmen ayrılıyor

Ancak dizi henüz yeni başlamışken yönetmen koltuğunda oturan Ömür Atay'ın veda edeceği öğrenildi. Atay'ın ayrılık kararı herkesi üzerken, başarılı performansı sonrasında neden ayrıldığı da merak edildi. Projenin önemli isimlerinden biri olan Ömür Atay'ın neden ayrıldığı hakkında ise gazeteci Birsen Altuntaş bir açıklamada bulundu. 

Devredeceği isim belli

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın kulis bilgisine göre, Ömür Atay'ın ayrılık nedeni Almanya'da çekeceği yeni filmine odaklanmak istemesi. Ömür Atay'ın Gold Film ile karşılıklı olarak anlaştığı ve yetine gelecek kişinin kim olduğu da öğrenildi. 

Sekizinci bölümden itibaren dizinin yönetmenliğini deneyimli ve başarılı yönetmen Aytaç Çiçek yapacak.

Aytaç Çiçek Kim?

Ünlü yönetmen 2017 ile 2018 senelerinde Show TV'nin Kalp Atışı isimli dizisine yönetmenlik yapmış, 2018 senesinde ise Bir Umut Yeter dizisi için koltuğuna oturmuştur. Ertesi sene ise Erkenci Kuş'u çeken yönetmen Aytaç çiçek, başarısı ispatlamış, en çok ses getiren yapımlarından olan Mucize Doktor'a da imza atmıştır. Daha öncesinde de ünlü gençlik dizisi olan Genco için de reji koltuğunda oturduğu bilinen Aytaç Çiçek, şimdilerde de FOX TV'de yayınlanan Masumiyet dizisi için Ömür Atay'dan yönetmenlik koltuğunu devralacak.