FOX TV'ye veda eden Fatih Portakal Yeni Hayatından Paylaştığı Gönderiyle Gündeme Oturdu

FOX TV'ye veda eden Fatih Portakal Yeni Hayatından Paylaştığı Gönderiyle Gündeme Oturdu

FOX TV'den İstifa Eden Fatih Portakal yeni hayatına dair paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım gündeme oturdu..

Türkiye Onu FOX TV Ekranında tanıdı. Adı FOX TV ile özdeşleşen Fatih Portakal rekor üstüne rekor kıran bir Ana haber bülteni sunmaktaydı

Yorulduğu ve kendisini tekrar etmekten bıktığı gerekçesiyle emekli olma kararı Aldı. Fatih Portakal'ın vedası ani olurken sevenleri onu çok özlüyor. Sosyal medya ortamından ise Fatih Portakal yeni hayatına dair gönderiler paylaşmaya devam ediyor. Ekranda olmasa bile paylaştığı yorumlar ve fotoğraflarla gündem olmayı yine başarabiliyor. Zaten Fatih Portakal'ın sosyal medya hesapları FOX TV'den bile daha fazla takipçiye sahip. Fatih Portakal'ın son paylaşımı ise gerçekten hem dikkat çekti hem de yorum yağmuruna tutuldu:

Fatih Portakal yaptığı paylaşımda aynı bölgede çalışan biriyle olan fotoğrafına; “Yolda kimle karsılaşacağınız belli olmuyor. Niyazi ve yeğeni…Gündüz kayigi ile tekneleri dolasıp köy ekmeği gözleme satıyor. Akşam restorancı oluyor. Selam bizden…” notunu düştü.

Fatih Portakal'ın paylaştığı bu Fotoğrafa çok sayıda kullanıcı tarafından beğeni ve yorum geldi: Fatih Portakal Yeni hayatına dair paylaşımları Sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Fatih Portakal ayrıca sakalda bıraktı ve artık traş olmuyor

En Yeniler