FOX TV'yi Bırakan Fatih Portakal MHP lideri Bahçeli'ye fena çıkıştı Sözleri bir anda olay oldu

FOX TV'yi Bırakan Fatih Portakal MHP lideri Bahçeli'ye fena çıkıştı Sözleri bir anda olay oldu

FOX TV'den istifası günler geçmesine rağmen konuşulan Fatih Portakal'ın hedefinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli vardı. Fatih Portakal'ın bu sözleri Bahçeli'yi çok kızdıracak.

Ani bir kararla FOX TV ekranını bırakan ve muhalif kimliğiyle bilinen Fatih Portakal görüşlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

Fatih Portakal Son Mesajında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yüklendi. Fatih Portakal'ın mesajı kısa sürede gündem olurken çok sayıda MHP'li kendisine tepki gösterdi. Fatih Portakal'ın Bahçeli'ye kızmasının altında yatan neden ise Bahçeli'nin yapmış olduğu açıklamalarla ilgiliydi.

Bu arada Bahçeli'ye sadece Fatih Portakal değil Deva Partisi'de tepki gösterdi.

Devlet Bahçeli'nin Türk Tabipleri Birliği'ni hedef almasının ardından sosyal medyada vatandaşlar sağlık çalışanlarına ve doktorlara destek için binlerce mesaj paylaştı. 

Fatih Portakal da Türk Tabipleri Birliği'ne destek mesajı paylaşan isimler arasında yer aldı. 

Fatih Portakal'ın açıklaması şöyle oldu:

Ülkenin kötü gidişatına hiç bir tenkitte bulunmayıp #TTB’ nin tespitlerini hazmedemeyen bir siyasetçi.
Ve “kapatılsın” diyor. Bu kadar. Hiç kimsenin sorgulamasını kabullenemiyorlar. Onlara inat iyi ki varsın #TTB.. FATİH PORTAKAL..

Bahçeli'nin Fatih Portakal'a vereceği yanıt ise şimdiden merak konusu olurken Fatih Portakal'ın Sözleri çoktan gündem olmayı başardı bile. Şu sıralarda bir çok haber sitesi bu açıklamaları sayfalarına taşıyor..