• BIST 90.787
  • Altın 254,429
  • Dolar 5,8790
  • Euro 6,5887
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 23 °C
  • İzmir 30 °C

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 5. hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 3. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 3. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

21.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

Yarın:

17.00 MKE Ankaragücü-Akhisarspor (Afyonkarahisar Zafer)

20.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova)

20.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)

16 Eylül Pazar:

17.00 Demir Grup Sivasspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül)

17.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Çaykur Didi)

20.00 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

20.00 Giresunspor-Afjet Afyonspor (Giresun Atatürk)

Yarın:

17.00 İstanbulspor-Adanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Adana Demirspor-Hatayspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16 Eylül Pazar:

17.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

17.00 Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)

20.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor (Yeni Eskişehir)

20.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

16.30 Fatih Karagümrük-Fethiyespor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Darıca Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Darıca İlçe)

16.30 Pendikspor-Kırklarelispor (Pendik)

16 Eylül Pazar:

16.00 Tokatspor-Menemen Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.00 Konya Anadolu Selçukspor-Kahramanmaraşspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

16.30 Bandırmaspor-Zonguldak Kömürspor (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Etimesgut Belediyespor (Tarsus İlçe)

19.00 Şanlıurfaspor-Sivas Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

Beyaz Grup

Yarın:

15.30 Sarıyer-Amed Sportif Faaliyetler (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Hacettepe-Sakaryaspor (OSTİM)

16.30 Bayrampaşa-Eyüpspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16 Eylül Pazar:

16.00 Keçiörengücü-Gümüşhanespor (Ankara Aktepe)

16.00 Niğde Anadolu-Gaziantepspor (Niğde 5 Şubat)

16.00 Kastamonuspor 1966-Ankara Demirspor (Gazi)

16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-İnegölspor (Bodrum İlçe)

16.30 UTAŞ Uşakspor-Manisaspor (Uşak 1 Eylül)

19.00 Samsunspor-Sancaktepe Belediyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1. Grup

16 Eylül Pazar:

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Batman Petrolspor-Gebzespor (Batman 16 Mayıs)

15.30 Yomraspor-Silivrispor (Yomra İlçe)

15.30 Erzin Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.30 Körfezspor-Tire 1922 (Kocaeli Alparslan Türkeş)

16.30 Nazilli Belediyespor-Kozan Belediyespor (Nazilli İlçe)

16.30 Şile Yıldızspor-Erbaaspor (Şile)

16.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

2. Grup

16 Eylül Pazar:

15.30 Elaziz Belediyespor-Esenler Erokspor (Elazığ Atatürk)

15.30 Yeni Orduspor-Kızılcabölükspor (Ordu 19 Eylül)

15.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Alibeyköyspor (Van Atatürk)

15.30 Adıyaman 1954-Altındağ Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Düzcespor-Pazarspor (Düzce 18 Temmuz)

16.30 Bergama Belediyespor-Ofspor (Bergama 14 Eylül)

16.30 Karşıyaka-Kemerspor 2003 (İzmir Atatürk)

16.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Osmaniyespor (Ziya Altınoğlu)

16.30 Sultanbeyli Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

16 Eylül Pazar:

15.30 Cizrespor-Bucaspor (Cizre İlçe)

15.30 Diyarbekirspor-Halide Edip Adıvarspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Bayburt İl Özel İdare-Gölcükspor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Ankara Adliyespor-Muğlaspor (OSTİM)

16.00 Çorum Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Karacabey Belediyespor-1461 Trabzon (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

16.30 Bağcılarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Bağcılar Mahmutbey)

16.30 Serik Belediyespor-Payasspor (Serik İsmail Oğan)

19.00 Kocaelispor-Turgutluspor (Kocaeli)

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
  • İngiltere'de Yeni Sezonun Fikstürü Belli Oldu13 Haziran 2019 Perşembe 17:12
  • Felipe Melo 2 Yıl Daha Palmeiras'ta13 Haziran 2019 Perşembe 17:10
  • Sergen Yalçın Resmen Yeni Malatyaspor'da13 Haziran 2019 Perşembe 17:01
  • La Liga Futbolcularının Evlerinde Hırsızlık10 Haziran 2019 Pazartesi 14:25
  • Potada Final Serisinde İkinci Randevu10 Haziran 2019 Pazartesi 14:17
  • Salih Uçan'dan Empoli'ye Veda08 Haziran 2019 Cumartesi 13:00
  • Potada Final Heyecanı Başlıyor08 Haziran 2019 Cumartesi 12:58
  • Halterde Nuray Levent Dünya Üçüncüsü05 Haziran 2019 Çarşamba 14:03
  • Profesyonel Futbol Liglerinde Heyecan Sona Erdi31 Mayıs 2019 Cuma 15:08
  • En Golcü Yedekler Beşiktaş'ın31 Mayıs 2019 Cuma 15:05
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Yazılımı: CM Bilişim