• BIST 86.796
  • Altın 248,760
  • Dolar 6,0406
  • Euro 6,7414
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 23 °C
  • İzmir 30 °C

Gayrimenkul Sektörüne Yeni Soluk

Gayrimenkul Sektörüne Yeni Soluk
Gayrimenkulün her dönemde en çok kazandıran yatırım olduğu günümüzde, potansiyel alıcı ve gayrimenkul sahiplerini aynı noktada buluşturan gayrimenkulcu.com,...

Gayrimenkulün her dönemde en çok kazandıran yatırım olduğu günümüzde, potansiyel alıcı ve gayrimenkul sahiplerini aynı noktada buluşturan gayrimenkulcu.com, sektöre yeni bir soluk getirdi.

Gayrimenkul sektörünün, başta inşaat ve turizm olmak üzere istihdam yaratan çok sayıdaki alt sektörle ekonominin ana motorlarından biri olduğunu belirten gayrimenkulcu.com Şirket Müdürü Osman Erkan, sektörün ekonomik büyümede de önemli bir paya sahip olduğunu ifade etti.

Erkan, özellikle faiz oranlarındaki düşüşün yatırımcıları gayrimenkule yönlendirdiğini belirterek, "İşte bu durumda karşımıza doğu gayrimenkulü doğu alıcıya doğru zamanda ulaştırmak önem taşıyor. Hem alıcı hem satıcı açısından karlı bir alışveriş için uygun ortamın yaratılması zorunlu oluyor. Burada da gayrimenkulcu.com devreye girerek, insanlara karlı bir alışverişin kapılarını aralıyor" dedi.

Gayrimenkulcu.com'un, sektöründe uzman bir kadro ile hizmet vererek, seçkin bir portföyü aynı noktada buluşturduğunu söyleyen Erkan, "Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız" diye konuştu.

Erkan, öncelikle müşterinin ihtiyaçlarını dinleyerek, olası en uygun alternatifi sunmaya çabaladıklarını anlatan Erkan, şöyle devam etti;

"Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlama çabasındayız. İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertizi ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturuyoruz. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek bizim için ekonomik kazançtan daha çok önem taşımaktadır. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak için tüm ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Ülkemizin en büyük emlak veritabanıyla en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz."

Erkan, reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan sadece müşteri memnuniyeti ile kısa sürede aranan bir gayrimenkul portalı haline gelmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, "Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız" dedi.

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim