Gazeteci Reha Muhtar, Eski Ekonomi Bakanı Berat Albayrak'ın babasına Seslendi. Evim Basıldı!

Gazeteci Reha Muhtar, Eski Ekonomi Bakanı Berat Albayrak'ın babasına Seslendi. Evim Basıldı!

Gazeteci Reha Muhtar, Eski Ekonomi Bakanı Berat Albayrak'ın babasına Seslendi. Evim Basıldı!

Araştırmacı gazeteci Reha Muhtar, uzun süredir ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor. Haber sunmayı bıraktıktan sonra bir süre gündeme yaşadığı aşk ilişkileri ile gelen Reha Muhtar, şimdilerde ise ortaya çok ciddi bir iddia attı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan ve Eski Ekonomi Bakanı Berat Albayrak'ın babası Ahmed Sadık Albayrak'a seslenen Reha Muhtar ölüm tehditleri aldığını söyledi.

Tehdit Edildiğimi Açıklayınca Evim Basıldı!

Televizyon dünyasından uzaklaştıktan sonra bir süre Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde yöneticilik yapan ve oradan da ayrılan Reha Muhtar, sosyal medya uygulaması Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla bir iddia da bulundu.

Beşiktaş'ta yöneticilik yapan Umut Güner'in kendisini tehdit ettiğini söyleyen deneyimli gazeteci, tehdit edildiğimi açıkladıktan sonra evim basıldı dedi.

Sizi Bilenler Dürüst Entelektüel Birisi Derler

Sosyal medyadaki açıklamasında Sadık Albayrak'a seslenen Muhtar;

"Sn SADIK ALBAYRAK Sizi Bilenler Dürüst Entelektüel Birisi derler. 1.5 yıl önce Umut Güner tarafından ÖLÜMLE TEHDİT EDİLDİM. Şahıs ÖLÜMLE TEHDİDİNİ AÇIKLADIM DİYE BENİ 7.5 AYA MAHKUM ETTİRDİ. DÜN 03.45’de EVİM BASILDI. ÇOCUKLARIM KORKUDAN KUSTU. Nedense Size söylemek geldi içimden" cümleleri ile gündeme bomba gibi düştü.

Reha Muhtar bu paylaşımından yalnızca 1 gün öncesinde yine aynı sosyal medya hesabından tehdit edildiğini ise şu cümlelerle duyurmuştu:

"MUTLU MUSUNUZ SAYIN SAVCIM ve HAKİMİM? Umut Güner beni ÖLÜMLE TEHDİT etti. İSTANBUL SAVCILARI ve ÇAĞLAYAN MAHKEMESİ ONA DEĞİL BANA 7.5 AY HAPİS CEZASI VERDİ. Umut Güner’i, iş yaptığı Ahmet Bulut’u ve DİĞERLERİNİ yazdım bu gece EVİN KAPISINDA 03.45’de TACİZ ve TEHDİT BAŞLADI!"

Reha Muhtar'ın yaptığı o paylaşım şöyle;

img-5264.jpg