Gece yatmadan hemen önce  Soda - Limon ve 3 Kaşık Yoğurdu Karıştırarak yiyince o sorun bitiyor ve..

Gece yatmadan hemen önce Soda - Limon ve 3 Kaşık Yoğurdu Karıştırarak yiyince o sorun bitiyor ve..

Bu üçlü karışım sizi gerçekten şaşırtacak etkisini bir gecede gösteren bu karışımla bir çok kişi fayda sağladı. Duyduğunuzda çok şaşıracağınız bu tarifi hemen denemek isteyeceksiniz

Son zamanların en popüler tarifi gündem olmayı başardı. Deneyen bir çok kişi yarar gördüğünü söylüyor tamamen doğal ve evde bulunan üç malzemeyle hazırlanan tarif oldukça revaçta olduğu gibi çok sayıda kişinin dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Tarifi hazırlamaksa 5 dakika bile sürmüyor.

Bazı Doğal karışımlarla fayda sağlamak gerçekten mümkün olabiliyor. Örneğin Limon özellikle kış hastalıklarıyla mücadelede koruyucu bir kalkandır. Bu yüzden uzmanlar özellikle kışın mutlaka bolca limon tüketmemizi isterler.

Limon C vitamini açısından zengin bir besindir. Yoğurt ise başta kemik sağlığımız ve diş sağlığımız olmak üzere bir çok yararları bulunan kalsiyum deposu harika bir besin.

Özellikle yoğurdun sindirim sistemi olmak üzere bağışıklık sistemine olumlu etkileri olduğu bilinir. Peki Yoğurt*Limon ve soda birleşirse ne olur?

Ne gibi mucizevi etkileri vardır. Şimdi sizlere bu bilgilerden bahsedeceğiz. Eminiz yararlarını öğrendiğinizde sizde çok şaşıracaksınız.. İşte herkesin bilmesi gereken o mucizeye ilişkin tüm detaylar

BU KARIŞIMIN EN BÜYÜK FAYDASI -* Hazırlayacağınız bu karışım hem midenizi rahatlatacak hem sindirim sisteminizi düzene sokacak. Hemde hızlı bir şekilde kilo vermenize katkı sağlayacak. BAĞIRSAKLARINIZI TEMİZLEYECEK-KABIZLIĞI GİDERECEK..

Tamamen mide dostu olan bu uygulamayı hazırlamak ise oldukça basit

Yapmanız gereken 3 ürünü karıştırmak ama nasıl?

3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
1 adet maden suyu
Yarım limon suyu

HAZIRLANIŞI:

Taze limon suyunu yoğurdun üstüne dökün. Daha sonra yavaş bir şekilde maden suyunu ekleyip ayran görünümünü oluşturun.

Bu uygulamayı 2 ay boyunca düzenli olarak yapmanız durumunda kesin sonuç alacağınızı göreceksiniz.

Düzenli olarak günde 2.5 litre su tüketmeyi ve günlük 1 saat yürümeyide eklerseniz sonuca eminiz şaşıracaksınız..

Evet Kalsiyum deposu yoğurtla birleşen C vitamini deposu Limon ve Kalsiyum açısından zengin maden suyuyla hazırlanan bu karışım sizi çok şaşırtacak... Etkilerinden diğer arkadaşlarınızın da yararlanması için bu içeriği paylaşmayı ihmal etmeyin. Unutmayın ki bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir.

En Yeniler