Geldi mi gelecek mi diye düşünülürken tartışmalara son noktayı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Koydu!

Geldi mi gelecek mi diye düşünülürken tartışmalara son noktayı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Koydu!

Yıllardır Arsenal'de forma giyen oyuncunun Fenerbahçe'ye geleceği günü bekleyen taraftarlara Başkan Ali Koç'tan mesaj var...

Yıllardır Arsenal'de forma giyen oyuncunun Fenerbahçe'ye geleceği günü bekleyen taraftarlara  Başkan Ali Koç'tan mesaj var.

3 Haziran 2018 yılında yapılan seçimde ezici bir oy alarak Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olan Ali Koç, Mesut Özil ile ilgili günlerdir konuşulan tartışmalara açıklık getirdi.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen "FenerOl!" kampanyasında adı sıklıkla anılan ve Fenerbahçeli taraftarların gelmesi için sıklıkla paylaşımda bulunduğu Mesut Özil ile ilgili geçtiğimiz günlerde bir iddia ortaya atıldı.

Arsenal'de top koşturan yıldızın Londra'ya giderek takım arkadaşlarına veda ettiği ve Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağı hatta bir ismini vermek istemeyen bir iş insanının da imza parasını karşılayacağı konuşulmaya başlanmıştı. Gelir mi gelmez mi tartışmaları sürerken Mesut Özil'in ağabeyi Mutlu Özil kendisine ait bir sosyal medya hesabından Fenerbahçe paylaşımı yapmış ve taraftarların heyecanı katlanmıştı. Kulüpten bugüne dek bir yalanlama gelmemesi de iddiaları kuvvetlendirirken bugün Başkan Ali Koç gündeme ilişkin açıklamada bulundu. 

Mesut Hâlâ Bir Hayal!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mesut Özil ile ilgili çıkan haberlere karşı bir açıklama yaptı. Taraftarı oldukça heyecanlandıran bu transfer dedikodusu gerçeği yansıtıyor mu sorunu cevaplayan Başkan Ali Koç, "Mesut Özil hala bir rüya. Fenerbahçe'den bir tek kişi açıklama yapmamıştır. Geçmişe nazaran daha yakın olduğumuz bir mevzu. Biten bir şey yok. Bitebilir de, bitmeyebilir de." açıklamasında bulundu. Taraftarlardan bazıları ise şimdiden Fenerbahçe formasının arkasına Mesut Özil yazdırmaya başladı.

Kaynak:Haber Kaynağı