GÖKYÜZÜ BİZE BUGÜN NELER ANLATIYOR?

Bugün saat 20:30’da Ay Kova Burcundaki seyrini bitirip Balık burcuna geçecek ve burada seyrini 2.5 günde tamamlayacak. Ay; Balık Burcunda iken sürekli tatsız duygulardan kaçmaya çalışabilirsiniz. Hayal kurma eğiliminde artış gözlenebilir. Farkındalık yitirilebilir. Duygularınızda hassas ve sezgilerinizde güçlü olduğunuzu hissedebilirsiniz. Yine bu dönemde çevrenizdeki insanların enerjisi sizi etkiler. Onlar üzgünse sizde kendinizi üzgün hissedebilirsiniz. Onlar neşeliyse sizde neşeli hissedersiniz. Bu dönemde aldatma- aldatılma ve kurban rolü oynama eğilimi olabilir. Burçları incelediğimizde;

KOÇ BURCU

İş yerinizde patronlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ani yapılacak bir görüşme sonucu maddi kaynaklarınızda değişme olacaktır. Sosyal çevrenizle duygusal tartışmalar yaşayabilirsiniz. Daha sakin olmalısınız. Ani öfkelenmelerden uzak durunuz.

BOĞA BURCU

İkili ilişkilerinizde partnerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemler sonucunda bazı boğa burçları ayrılma kararı alacak. Alacağınız bir eğitim ya da gideceğiniz bir tatil iptal olabilir. Bugün işinizle ilgili kafanızdaki sorunları çözümlemeye çalışabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Arkadaşlarınız tarafından hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizi değiştirebilirsiniz. İş yerinizde güzel bir gün sizi bekliyor. Finansal kaynaklarınızı artırmak için yapacağınız hamlelere dikkat ediniz kararlarınız sizi yanıltabilir.

YENGEÇ BURCU

Duygularınızı sevginizi ifade ederken problemler yaşayabilirsiniz. Ani iletişim problemleri ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Çıkmak istediğiniz bir tatilin yerini veya zamanını değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Evli olanlar evliliklerinde tartışmalardan uzak durmalıdır.

ASLAN BURCU

Değişik ruh halinde olacağınız bir gündesiniz. Çalışma ortamında patronlarınızla problemler yaşayabilirsiniz. İş anlaşmalarınızda sıkıntılar ortaya çıkabilir. Gün içerisinde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Görüşmek istediğiniz kişilere ulaşmakta problem yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

İş yerinizde kariyerinizle ilgili ani beklenmedik problemler yaşayabilirsiniz. Bugün yapacağınız iş anlaşmalarını iki kere okuyun, aldatılma riskiniz var. Beklediğiniz bir parayı alamayabilirsiniz. Evli olanlar evliliklerine dikkat etmeli ani gelişecek bir kavga sonucu boşanma kararı alınabilir,dikkat ve sakinli olunuz.

TERAZİ BURCU

Yakın çevrenizin etkisiyle aile içi problemler yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durunuz. Duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle iletişiminizi dengede tutmaya çalışın. Aldatılmış hissine kapılabilirsiniz. Ayrılık rüzgarına kapılmayın.

AKREP BURCU

Aile içi geçmişten gelen konular tekrar açılabilir. Tartışmalarda ve kavgalardan uzak durun. Geçmişi geçmişte bırakın. Kariyerinizde ani bir değişiklik yapma yoluna gidebilirsiniz. Mevcut işinizden ayrılıp daha iyi bir işe başlayabilirsiniz.

YAY BURCU

Maddi kaynaklarınızdaki sıkıntılara artık dur diyeceksiniz. Hayatınızda köklü bir değişime gireceksiniz. Aile içinde aldatılmalara şahit olacaksınız. Bir kısmınız boşanma kararı alabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı hassas olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Gün genelinde ruh haliniz değişiklik gösterecek. Zaman zaman öfke nöbetleri geçirebilirsiniz. Kendinizi kişiliğinizi ortaya koymakta sıkıntılar yaşayacaksınız. Gün sonunda bu ben miyim diye düşünebilirsiniz. Aile içi maddi sıkıntılar gündeme gelebilir tartışma yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili seyahate çıkabilir yeni anlaşmalar için görüşmelerde bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU

Duygusal, hassas ve alıngan bir gün geçireceksiniz. Geçmiş konuları hatırlayıp üzülebilirsiniz. İçinizdeki korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Beslenmenize dikkat ediniz. Maddi kayıplar yaşayabileceğiniz bugün özellikle bir yere imza atmadan önce mutlaka okuyunuz. Arkadaş ortamında aniden kavga çıkabilir sakin olmaya çalışın.

BALIK BURCU

İş arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kalple ilgili problemler yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Hayal kırıklıkları, duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Bugün hassas olduğunuz bir gün olacak. Maddi problemlerin giderilmesine yönelik güzel bir değişim yapabilirsiniz.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar