GÖKYÜZÜ UYARIYOR

Hepimizin hayatında gitmesi gereken bir yol vardır. Bu yol üzerinde çeşitli engellerle sıkıntılarla karşılaşırız. Olayların ne kadar farkında olursak ve ne kadar bilinçli hareket edersek bu engeller ve sıkıntılardan geçerken önümüzü daha rahat görebiliriz.
Astroloji de bu bağlamda hayatımıza ışık tutmaktadır. Gökyüzünde bugün ve bu hafta neler olacak gelin beraber inceleyelim.
Günün transit haritasını inceleyecek olursak; Akrep burcunun son derecelerine girmiş olan güneş ve koç burcunda seyrine devam eden ay arasındaki açı bize aile içi tartışma ve kavgalardan uzak durmamız konusunda uyarıyor. Ben bilirim tavırları ile hareket edip sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. 
Merkür retrosu yay burcunda hareketine devam ederken Balık burcundaki Neptün gezegeni ile kare açı oluşturuyor. Aldatılmalara, dolandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizden veya evinize, iş yerinize gelen insanlara karşı dikkatli olunuz. Merkür retrosu bitene kadar temkinli olmakta yarar var. 
Güneş - Mars - Jüpiter arasındaki açılara baktığımda çevrenizde kapalı alanlarda çıkabilecek kavgalardan uzak durmanız gerekiyor. 
Günün açılarında ayrıca yod açımız bulunmakta; tanrının parmağı kariyerde yapılacak ani değişimlere ve atılımlara dikkat çekiyor.
Gökyüzünde bu hafta;
22.Kasım.2018 de Güneş Yay burcuna geçiş yapacak tüm yay burçlarının doğum gününü şimdiden kutlarım.
23.Kasım.2018 saat 08:39 da ikizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay ile ilgili yazımı ayrıca paylaşacağım.
25.Kasım.2018 saat 04:08 de Neptün gezegeni durağan pozisyona geçecek. İyilik yapmayı ve dua etmeyi unutmayalım.

Önceki ve Sonraki Yazılar