Gonca Vuslateri isyan etti! Neden ayrımcı olduğunu açıkladı yorum yağdı

Gonca Vuslateri isyan etti! Neden ayrımcı olduğunu açıkladı yorum yağdı

Gonca Vuslateri Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla gündem oldu! Ayrımcıyım diyerek isyan eden başarılı oyuncunun sözleri olay oldu

Gonca Vuslateri Sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımla gündem oldu. Açıklamalarında dikkat çektiği konu yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyebilir:

İşte o sözler

Ayrımcıyım evet. Eşcinselliğe karşı çıkan insanı sevemiyorum. Hayırlı uğurlu bir ayrımcılığım var.. Kadına düşman duyguları sevmediğim kadar.. Bazı eşcinsellerin,özellikle göz önüne çıktıkları zamanlarda, kadınları azarlayarak konuşmalarının,kadınsı iç dünyaları ve inceliklerini anladıklarını çirkince göstermeye çalışanlarından bahsetmiyorum elbette .. Aslında insani olmayan her türlü şeyin karşısındayım.Bu da beni bir taraf yapar mı, elbette.

*Dünyada bir çok eşcinsel çok iyi mesleklerde,mevkilerde .. bir kaç tuhaf tipin öne çıkıp eşcinselliği (öyle oldukları halde) aşağı bir tabaka,bir çapsız mizah ve kadınları aşağılık,erkekleri de potansiyel cinsel obje olarak sunmalarına sonuna kadar karşıysam..ve daima karşılarında beni bulacaklarını biliyorlarsa o kişiler.. aynı şeffaf bakış açısının içinde homofobik olan,cinsiyet ayrımcılığını “özgür düşünce” zanneden zayıf fikirlere de karşıyım.

* İnsan inanı sevmelidir arkadaş. Bitti gitti. Hadi geçmiş olsun. Zaman bu zaman. Kurtulamazsın bu gerçekten.. bedenler doğuştan özgür!.. 2020 yılındayız. Kıçımıza çip takılarak gezmeye çeyrek kalmış.. ne diyorsun sen:) İnsan,ileri çağı kabul etmelidir. Şu an bunu yazarken White Lion – When The Children Cry çalıyor. Dünyayı çok seviyorum.. içindekileri kendimden ayrı tutmam mümkün değil. Karantinada unutmadık. Burdayız aşkım !!!"