Gönül Dağı dizisinin Yeni Bölümünde Yaşanacak Olaylar Herkesi Şaşırtıyor Yer Yerinden Oynayacak

Gönül Dağı dizisinin Yeni Bölümünde Yaşanacak Olaylar Herkesi Şaşırtıyor Yer Yerinden Oynayacak

TRT1 Ekranında yayınlanan TV Dizisi Gönül Dağı'nda bomba olaylar yaşanacak. Yeni bölümdeki ayrıntı herkesi şaşkına çevirdi.

TRT1 Ekranında yayınlanan Gönül Dağında yaşanan olaylar herkesi şaşırtıyor. Yeni bölümle ilgili bomba detaylar çıktı. İzleyen herkesin şaşırdığı gelişmeleri sizler için derledik. Adeta izleyen daimi seylrciler gördükleri karşısında şaşkına uğradılar. Son zamanlarda TRT ekranında yayınlanan TV dizisiyle ilgili bomba ayrıntıları derledik.

Gönül Dağı dizisinin 20. bölümünde seyircinin beklediği pek çok olay yaşanacak!

TRT 1 ekranında seyircisiyle buluşan Gönül Dağı dizisi, yayına girdiği ilk günden beri adından söz ettirmeyi başarıyor. İlk bölümden itibaren reyting rekorları kıran dizi sezona çok güçlü bir giriş yaptı. Reyting konusundaki iddiasını sürdüren dizi, gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmişti ve bu dikkati kolay kolay kaybetmeyecek gibi gözüküyor.

Dizinin son bölümünde yaşanacak olan çok önemli gelişmeler var. Zahide ve Sefer çifti aldığı büyük karar ile kasabanın yeni nişanlı çifti olacak. Zahide, Sefer’i akşam yemeğine davet eder. Ailece hep birlikte yenen yemekte düğün konusu açılır.

cumartes-gonul-dagii-bozkirda-bir-anadolu-masali-yeni-bolum-son-bolum-gonul20da.jpg

Zahide sade bir nikah istediğini dile getirir ancak araya giren Muammer nişan ve düğün konusunda ısrarcı olunca nişan ve düğün kararı alınır.

Başka bir önemli gelişme Elif ile Yaşar arasında yaşanır. Yaşar’dan gelen baskılara daha fazla katlanamayan Elif, yüzüğü çıkarıp atar ve bu durum Yaşar’ı çıldırtır. Elif’in yüzüğü atmasını gururuna yediremeyen Yaşar, nişan günü büyük olay çıkarır.

Bir diğer yandan, Cemile’nin kullandığı ilaçlar onun sağlığını tehlikeye atmıştır ve Cemile herkesi korkutur.

Yaşanacak olan pek çok gelişme dizinin heyecanını üst seviyelere çıkaracak gibi görünüyor. Konusu ve heyecan dolu olaylarıyla seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran Gönül Dağı’nın, uzun süre daha reyting savaşındaki başarısını sürdüreceği düşünülüyor.

Gönül Dağı yeni bölümleriyle her Cumartesi saat 20:00’de TRT 1’de...

İlgili Haberler