Gülben Ergen Seneler Sonra Seren Serengil Bombasını Patlattı! Olay Çıktı

Gülben Ergen Seneler Sonra Seren Serengil Bombasını Patlattı! Olay Çıktı

Bugün yine magazin gündemi dolu dolu. Seren Serengil konusunda Gülben Ergen yine konuştu.

Gülben Ergen Türkiye gündeminde uzun yıllardır adını magazin gündeminden hiç düşürmeyen bir isim.

Gerek sanat hayatı gerekse özel hayatı hep olay olmuştur. Gülben Ergen'in yaptığı açıklamalar uzun süre Türkiye gündemini meşgul etmeye her dönem devam etmiştir.

Yıllar geçse de Gülben Ergen popülerliğini asla kaybetmemiş bir isim. Bugün ise magazin gündemi yine Gülben Ergen'i konuşuyor.

Bu kez Gülben Ergen'i konuşan magazin dünyası ne özel hayatını ne de sanat hayatını konuşmadı.

Gülben Ergen'in Seren Serengil hakkındaki açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Gülben Ergen üstelik bu açıklamaları yıllar sonra yaptı.

Bu açıklamaları kısa sürede magazin sitelerinde gündeme oturmayı başardı. Peki Gülben Ergen açıklamasında neler söyledi? İşte detaylar...

Okan Bayülgen'in Nokta programına konuk olan ünlü şarkıcı ve oyuncu Gülben Ergen, yıllar sonra ilk kez Seren Serengil hakkında açıklamalarda bulundu.

Program sunucu Okan Bayülgen'in Seren Serengil'in adını anmadan ''Sen kimin altındaydın?'' sorusu programa damga vurdu. Bilindiği üzere bir dönem Gülben Ergen, Seren Serengil'in alt kadrosunda uzun süre sahne almıştı.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Seren Serengil'in adını ağzına almamak için lafı bir süre dolandırarak, başka çalıştığı isimlerden bahsetti. Konuyu çevirmek adına başka mekanlardan ve isimlerden bahseden ünlü şarkıcı, Okan Bayülgen'den kaçamadı. Program sunucu Bayülgen, bunun üzerine ''Asıl ismi söylemiyor bak.'' diyerek, ''Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin?'' sorunu yöneltti.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen her ne kadar bunu doğrulasa da Okan Bayülgen'in ısrarlı tavrından kaçamadı. Okan Bayülgen, Seren Serengil ile ilgili soruyu sık sık tekrarlayınca, Gülben Ergen'in sabrı taştı ve şakayla karışık bir halde, ''İlla beş kez söyletecek o adı, tüm çabası bu.'' çıkışında bulunsa da Bayülgen'den yakayı kurtaramadı. 

Program sunucusu Okan Bayülgen, Ergen ve Serengil ikilisinin gazino günlerini tiye almaya devam ederek, ''Seren Serengil'in altında çalışsam çok zorlanırdım.'' dedi. Bunu üzerine ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in yanıtı herkesi şaşkına çevirdi. Kimse bu yanıtı beklemiyordu. Programın başından bu yana Seren Serengil hakkında ağzını açmayan Gülben Ergen o günleri hiç kötü anmadı. Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Okan Bayülgen'in ısrarlı sorusuna, ''Zor günler değildi, çok güzeldi. Hatta ilk çıkışımdı galiba.'' yanıtını verdi.

İlgili Haberler