Günlerdir Müge Anlı'da Çözülmeye Uğraşıyorlardı Sonunda İtiraf Etti!

Günlerdir Müge Anlı'da Çözülmeye Uğraşıyorlardı Sonunda İtiraf Etti!

Sabah kuşağının en çok izlenen programlarında ilk sırada yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet daha çözüldü. Canlı yayında onu çok sevmiştim diyerek...

Sabah kuşağının en çok izlenen programlarında ilk sırada yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet daha çözüldü. Canlı yayında onu çok sevmiştim diyerek cinayeti itiraf etti.

Müge Anlı'nın günlerdir programında çözmeye çalıştığı cinayetin zanlısı sonunda itiraf etti. 4 çocuk annesi 34 yaşındaki Z.G.'nin kim tarafından öldürüldüğü araştırılıyordu. 

Çatalca'da Ormanlık Alanda Bulundu

15 Eylül 2019 tarihinde kaybolan ve o günden beri kendisinden haber alınamayan kadın her yerde aranıyordu. En son sevgilisi E.B. ile görüştüğü tespit edilen ve sonrasında bir daha kendisinden haber alınamayan kadının bulunması için yakınları Müge Anlı'nın programına çıkarak yardım istedi.

Müge Anlı'nın yardım çağrısında bulunmasının ardından yapılan araştırmalar neticesinde genç kadının öldürülerek Çatalca'da ormanlık bir alana atıldığı tespit edilmiş ancak katil zanlısının kim olduğu bulunamamıştı. Olayla ilgili soruşturma başlatan emniyet güçleri genç kadının son görüştüğü kişi olan E.B. isimli şahsı gözaltına aldı.

Sonunda İtiraf Etti

Gözaltındaki sorgusu esnasında suçunu itiraf eden ancak bunun bir kaza olduğunu ve öldüğünü anlayınca da arabadan attığını söyledi. Z.G.'yi çok sevdiğini ve ona çok aşık olduğunu söyleyen E.B. emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Katil zanlısının cinayet itirafını programında duyuran Müge Anlı, katilin itirafında; "Z.G. ile o gün birlikteydik. Tartıştık. Z.G, arabadaki bıçakla intihar etmek istedi. Ona müdahale ettim. Ancak bir kaza oldu. Kalbinden bıçaklandı. Ben de öldüğünü anlayınca Çatalca'da arabadan attım" dediği öğrenildi.

Programa katıldığı dönemde Müge Anlı'ya Z.G.'den bahsederken ben onu çok sevmiştim, çok aşık olmuştum diyen E.B. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı