günlük burç yorum 17. 7.2018

Ay Başak burcunda seyrine devam ederken zihinsel, analitik, detaycı, kusursuzluğu arayan, mükemmel olanı arzulayan enerjilerle hareket etmemize neden olur. Ay başak burcundayken çalışarak, üreterek, emek verip sorumluluk alarak başladığımız işlerde başarılı olabiliriz. Başak burcu sindirim sistemiyle bağlantılıdır. Bu konuda sorunlar ortaya çıkabilir.
 
Saat:22.43 de Ay Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu süreçte duygusal anlamda '' denge '' unsurunu yakalayabilme başkalarıyla birlikte hareket edebilme, ilişkiler, uyum, sosyalleşme arzusu, ince ve rafine zevkler temel gereksinimlerimiz olarak ortaya çıkar. Bu süreçte alışveriş yapmak, kendimizi ve çevremizi güzelleştirme arzusu, yaşamın naif ve estetik zevklerinden keyif almak ana konular olarak karşımıza çıkar. Terazi burcu bel ve böbrek bölgesini yönetir. Vücudumuzda bu bölgeler daha hassaslaşabilir.
Her insanın doğum anındaki gezegen konumu farklı olduğu için her birimizin doğum haritası da farklıdır. Günlük yapılan burç yorumları yükselen burca göre hazırlanmakta olup, o günün göksel haritası kişinin doğduğu andaki haritasında farklı etkiler yapabilir. En iyi sonuç için kişisel haritaların incelenmesi gerekir. Günlük burçlara bakacak olursak;
 
KOÇ BURCU
Her daim insanlar arasında öncü olma isteğiniz olsa da bugün iş ortamında iş vereniniz tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Seyahat engelleri yaşayabilirsiniz. Çalışmalarınızı titizlikle yürütürken yorulmamaya dikkat ediniz. Özellikle aldanma ve aldatılmalar olabilir. Ruhsal olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.
BOĞA BURCU
İkili ilişkilerde ani fırsatlar karşınıza çıkabilir. Gün içerisinde ani gerginlikler yaşayabilirsiniz sakin olmakta yarar var. Almanız gereken eğitimler olabilir bunlarla ilgili disiplinli çalışmalar yapmanız gerekecek. Bekar olan boğalar aile kurma isteği ön plana çıkabilir.
İKİZLER BURCU
Eski hobilerinizle tekrar ilgilenebilir bu konularda kursa başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber sosyalleşmek size şans getirecek. Maddi konularda sıkıntılar yaşasanız da gün içerisinde beklenmedik yerlerden kazançlar elde edebilirsiniz. Aile içi iletişimin önemli olduğunu unutmayın ailenizle daha çok zaman geçirin.
YENGEÇ BURCU
Maddi konuların daha çok gündemde olacağı bir gün olacak.  Yakın akrabalarınızla ya da komşularınızla iletişimde olacağınız bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz bir anda aniden kendinizi bir kavganın ortasında bulabilirsiniz. Sakin olmakta yarar var. Sosyal ortamda ya da arkadaş çevrenizle beraberken bekar yengeçler hayatlarının aşkıyla karşılaşabilir.
ASLAN BURCU
Gün içerisinde kendinizi kolay ifade edebileceksiniz. Maddi kaynaklarınızı genişletmek için yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. İşinizle ilgili ani iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. bugün zihinsel yorgunluk çekebilirsiniz.
BAŞAK BURCU
Bugün sevdiğiniz insanları kırmamaya çalışın. Ani öfke patlamalarından uzak durunuz. Bugün imzalayacağınız evraklara dikkat ediniz. Özellikle küçük yazıları dikkatli okumanızda fayda var. Sosyal olmaktan hoşlandığınız bir gün olacak ama sizin sosyal olmanızı engelleyen, kısıtlayan  iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU
Duygularınızla denge de olacağınız bir gün sizi bekliyor. Aile içinde bir tartışma yaşanabilir. Sizi olumsuz etkileyecek olan bu olay karşısında sakin olmakta fayda var. Sağlık problemleri yaşayan aile büyüklerinizle yakından ilgilenmelisiniz.
AKREP BURCU
Aile büyüklerinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz ya da yakın akrabanız sayesinde sorunu çözüme ulaştırabileceksiniz. Şans oyunlarıyla şansınızı deneyebilirsiniz. Bekar Akrep burçları evlenme teklifi gündeme gelebilir.
YAY BURCU
İş ortamında değişiklik yaşayabilirsiniz. Maddi kazançlarınız azalabilir dikkatli harcama yapmanızda fayda var. Bugün yapacağınız iş anlaşması sizin için bereketli kazançlar sağlamanıza sebep olacak. İş ortamında yaşanacak bu gelişmeler önce maddi açıdan sizi kısıtlasa da sonuç olarak hayatınızda yapacağınız köklü değişimler sizin için bereketli olacak.
OĞLAK BURCU
Kendinizi ön plana atmasanız da Çalışma ortamınızda  şanslı ve bereketli bir gün olacak. Yeni iş anlaşmaları gelebilir. Bekar olan oğlak burçları evlilik için adım atabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Maddi olarak aldatılmalara karşı dikkatli olunuz. Borç isteyene vereceğiniz para geri dönmeyebilir.

KOVA BURCU
Sağlığınıza dikkat ediniz. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sosyal olmak istemeyeceğiniz bir gün olacak. Kariyer alanında gökyüzü sizi destekliyor. İkili ilişkilerinizde sevginizin tadın çıkarın tartışmalardan uzak durunuz.

BALIK BURCU
Bugün patronunuzla aranızda problemler tartışmalar olabilir. Sakin olmalısınız işinizi kaybetme riskiniz olabilir. Gün içerisinde yaşayacağınız değişimler sizin açınızdan güzel olacak. Arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar