GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 06.HAZİRAN.2018

Dün saat: 15:34 de Ay Balık burcundaki seyrine başladı. Ay 8.Haziran 2018 tarihine kadar Balık burcunda olacak. Ay Balık burcunda olduğunda olaylar karşısında aşırı hassas, kırılgan, belirsiz, güvenilmez, kaotik, kurban veya kurtarıcı gibi ya da tamamen duygusuz, hissiz, katı şekilde tepki verebiliriz. Burç yorumlarına geçmeden hatırlatmakta yarar var. Kendi burcunuzu okuduktan sonra mutlaka yükselen burcunuzu da okumalısınız.


KOÇ BURCU
Bekar olanlar evlenme teklifi alabilirsiniz. Kendinizi aniden nikah masasında bulabilirsiniz. İş arayanlarda bu gün iş anlaşması imzalayabilir. Sevmek, sevilmek ve aile ilişkileri ön planda olacak. Zaman zaman Chiron ve Satürn duygularımızı kısıtlasa da güzel olaylar sizi bekliyor.


BOĞA BURCU
Maddi kaynaklarınızı çoğaltabilmeniz için fırsatlar karşınıza çıkacak. Yapacağınız bir iş anlaşması size yüksek kazançlar getirecek. Sosyalleşme isteği içinde olacağınız bir gün sizi bekliyor. Geçmişte yaptığınız bir işten beklenmedik maddi kazanç elde edebilirsiniz.


İKİZLER BURCU
Değişken ruh halinde olacağınız bir gün sizi bekliyor. Değişken ruh haliniz insanlarla iletişiminizde de etkili olacak. Sürekli konuşmak isteyeceksiniz.Hasta olan ikizler sağlığınıza kavuşuyorsunuz. Yakın çevrenizle zaman geçirmeniz size çok iyi gelecek. Önceden planladığınız bir seyahat tekrar gündeme gelebilir ve seyahate çıkabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU
Bugün kendinizi oldukça duygusal hissedeceksiniz ve kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde kırıcı davranabilirsiniz. İş yerinizde daha önce yaşadığınız bir olay lehinize ve güzel sonuçlanacak.
Maddi kaynaklarınızda ani değişiklikler yaşayacaksınız. İlişkilerinizde ani tartışma ve kavgalara dikkat edin.
ASLAN BURCU
Sosyal olmak, arkadaşlarınızla beraber olmak isteyeceksiniz. Ailenizle beraber sosyalleşeceğiniz bir gün. Kendinizi değiştirmek istiyorsanız zaman çok uygun. Sağlığınıza dikkat edin. Çocuğu olanlar çocuklarıyla kavga edebilir daha sakin olun.


BAŞAK BURCU
İş arayanlar yakın çevrenizin yardımıyla bir iş görüşmesine gidebilir. Genel olarak çalışma ortamında yapacağınız görüşmeler gün boyunca gündeminizi meşgul edecek. Ani gelecek bir haberle beraber çok sevineceksiniz. İkili ilişkilerinizde tartışmalardan uzak durun. Maddi harcamalarınıza dikkat edin.


TERAZİ BURCU
Duygusal ve değişken ruh halinizin olduğu bir gün olacak. Zaman zaman aile ortamında ön plana çıkmaya çalışsanız da genel olarak işiniz ve eğitiminizle ilgileneceksiniz. Çalışma ortamınız da hep göz önünde taktir edilen olmak isteseniz de ben bilirim tavırlarınız kısıtlamalara neden oluyor.
AKREP BURCU
Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gün. Alacağınız ani bir haber canınızı sıkabilir ve maddi sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Dikkatli ve sakin olmazsanız partnerinizle kavga edip ayrılabilirsiniz. Ailenizle duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla yakından ilgilenmelisiniz.


YAY BURCU
Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Çalışmalarınızda disiplinli ve sorumluluk sahibi olmalısınız. Maddi kazançlar sağlamak için hırslanabilir sevdiklerinize karşı kırıcı olabilirsiniz. Anlaşmalarla ilgili işlerinizde görüşmeleriniz yoğun olacak. Görüşmeler canınızı sıkabilir.


OĞLAK BURCU
Disiplinli, sorumluluk sahibi olduğunuzu gösterebileceğiniz bir gün. Duygusal olarak kendinizi rahat hissetmek için harcama yapabilirsiniz. Daha dikkatli olun sonrasında maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden aldığınız ve sizi gerçekten yaralamış olan olayı ailenizin desteği ile lehinize çevirip sıkıntınızı atlatacaksınız.


KOVA BURCU
Parlak fikirlerin hayallerine kavuşmak için yardımcı olurken duygusal olduğun bir gündesin. Ani bir yurtdışı seyahati ya da bir eğitim şansı çıkabilir. İş yerinizde tartışmalar çıkabilir. Maddi sıkıntınız varsa eşiniz size destek verecek. Ayrıca yakın çevrenizden alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek.


BALIK BURCU
Uzun zamandır görüşmediğiniz akrabanızla tekrar iletişime geçeceksiniz. Neşeli ve sevgi dolu bir zaman geçireceksiniz. İş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız değişiklikle finansal kaynaklarınızı artırabilirsiniz. Sosyal çevrenizde tartışmalardan uzak durun. Psikolojik olarak duygusal hissedebilirsiniz.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar