GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI- 08.HAZİRAN.2018

Bugün değişken ve duygusal bir ruh hali içerisinde olabiliriz. Karar vermekte zorlanılsa da yerimizde duramayacağımız enerjik bir görünüm sergileyeceğiz. Burçları inceleyecek olursak;


KOÇ BURCU
Evleneceğim insanı ben seçerim tavrıyla ani bir evlilik olabilir ve ailenizden ayrılabilirsiniz. İş yerinde ani bir olayın içinde bulabilirsiniz. Olay esnasında söyleyeceklerinizi söyleyememe gibi bir durum ortaya çıkabilir bu sizi derinden etkileyebilir. Psikolojinize dikkat ediniz. Evli olanlar eşinizle kırgınlık kavga yaşayabilirsiniz.


BOĞA BURCU
İş yerinizde geçmişte yapmış olduğunuz bir iş gündeme gelebilir. Maddi kazanç sağlamak için savaşmış olsanız bile artık haberler iyi maddi gelirlerde bir artma olacak. Evli olanların evliliğinde yaşadıkları problemler artık geride kaldı. Her şey yavaş yavaş düzeliyor yeter ki siz daha ılımlı ve sakin olun. Çıkmak istediğiniz bir seyahati erteleyebilirsiniz.


İKİZLER BURCU
Maddi kaynak sağlamada yaşanılan sıkıntılarla ilgili bir görüşme gerçekleştirebiliriz. Bu görüşme sizde hayal kırıklığına sebep olacak. Sosyal çevreniz yani arkadaşlarınıza dikkat edin size derinden üzülebileceğiniz bir yara açabilirler. Evli olanlar dikkat sosyal çevreniz yüzünden evliliğiniz bitebilir.


YENGEÇ BURCU
Çocuklarınızın başarısına şahit olabilirsiniz. İş ortamında sergilediğiniz ben bilirim tavırlarınızla gerekli özeni ve almanız gereken sorumlulukları aksatmış olabilir bu konuda patronunuzla tartışma yaşayabilirsiniz. Bekar yengeçler bir arkadaşınız vasıtasıyla hayalinizdeki aşkı bulabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olun sağlığınızı koruyun.

ASLAN BURCU
Yine etrafta parlayarak dolaşacaksın. Sosyal çevrenizde konuşmalarınızla farklı olduğunuzu bir kez daha göstereceksiniz. Bir iş fırsatı yakalama olasılığınız yüksek görünüyor. Maddi kaynaklarınızın kısıtlı olması almak istediğiniz bir eğitimi ertelemenize neden olacak. Arkadaşlarınızla konuşmalarınıza dikkat edin kalp
kırabilirsiniz.


BAŞAK BURCU
Bugün işinizle ilgili yapacağınız bir görüşme çok olumlu geçecek ve yeni bir iş fırsatı almanıza neden olacak. Üstelik bu fırsatta alacağınız ücreti ikiye bile katlayabilirsiniz. Babanız ya da aileden bir erkekle problem yaşayabilir kavga edebilirsiniz. Daha sakin olmakta yarar var.


TERAZİ BURCU
İş yerinizde patronunuzla problem yaşayabilirsiniz. Evli olanlar eşine karşı daha sakin olsun. Tartışmalar ve kavgalar ayrılmalara neden olabilir. Yakın çevrenizle iş ile ilgili problemleri paylaşabilirsiniz. Yakın çevreniz size yardımcı olacaktır.


AKREP BURCU
Maddi kaynaklarınızdaki sıkıntıları kardeşiniz, akrabanız ya da yakın bir aile dostunuz yardımıyla çözüme ulaştırabileceksiniz. Yakın çevrenizden bir düşmanınızın olduğunu öğrenebilirsiniz. Aile içi duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Çocuğu olanlar çocuklarına daha çok zaman ayırmalılar.


YAY BURCU
Bugün kendinizi yorgun hissedebilir ve kendinizi iş ortamında gösteremeye bilirsiniz. Kariyerinizde ani yapılacak bir anlaşma gündeme gelebilir. Bu yeni bir iş ya da terfi olabilir. Maddi problemlerin azalmasına yardımcı olacaktır. Ailenizden bir birey evlenerek yeni bir hayata adım atma yoluna girebilir.


OĞLAK BURCU


Yakın çevrenizden birisi yüzünden bu kardeşiniz, akrabanız veya komşunuz olabilir; almak istediğiniz bir eğitime gidememiş görünüyorsunuz bu konu tekrar gündeme gelecek ve bu konuda kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Zihinsel yorgunluğa dikkat edin. Dinlenmeyi ihmal etmeyin. İş ortamında Jüpiter size destek
veriyor şans veriyor.


KOVA BURCU


Kariyerinizle alakalı bir seyahat ya da bir eğitime katılma durumunuz olabilir. Ani olarak bu konuda sosyal çevrenizden alacağınız destek ile gitme fırsatı bulacaksınız. Sağlığınız ve enerjiniz çok iyi gözükse de yoğun çalışma temposundan sonra dinlenmeyi ve sevdiklerinize zaman ayırmayı unutmayınız


BALIK BURCU
Yakın çevrenizle kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Ailenizle beraber katılacağınız bir organizasyon iletişim bağlarınızı kuvvetlendirecek. Hoş sohbetler sizi bekliyor. Maddi açıdan aldığınız yara kapanmaya başlıyor. Sosyal çevrenizde birisiyle olan tartışmanız iş ortamına taşınabilir ve kavgaya sebebiyet verebilir.

Güzel bir gün geçirmek dileğiyle sevgilerimle…

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar