GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 09.07.2018

Ay koç burcunda seyrine devam ederken akşam saatlerinde ay ikizler burcundaki seyrine başlayacak. Ay koç burcunda bulunduğu süre boyunca hem fiziksel hem de içgüdüsel olarak daha aktif hatta bazen saldırganca davranışlarda bulunabiliriz. Ay ikizler burcunda seyrederken entelektüel davranışlar içine girerken zeka gerektiren konularda daha çok ön plana çıkmamıza yardımcı olacaktır. Değişken ruh hali içerisinde olabilir ve bu süreç içerisinde karar vermekte zorlanabilirsiniz.

KOÇ BURCU

Duygularınızı ifade etmekte zorlanacağınız bir gün olacak. Arkadaşlarınızla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Bugün özellikle bir anlaşma için görüşme sağlayacaklar için iletişimde problemler çıkacak. İş yerinde patronunuzla çıkacak tartışmalardan uzak durunuz.

BOĞA BURCU

Kardeş yada akrabalarınızla bu aralar daha sık görüşebilirsiniz. İş ortamında çıkacak ani tartışma ve kavga yaşayabilirsiniz. Bugün konuşmalarınıza özellikle dikkat ediniz istemediğiniz sözler ağzınızdan çıkabilir. Evli olanlar geçmiş olayları açmamaya çalışın adı üstünde geçmiş.

İKİZLER BURCU

Çalışmak istemeyeceğin, duygusal olarak çalışmakta zorlanacağınız bir gün olacak. İlgi alanınız yakın çevrenizden insanlara yönelik olacak. Ailenizden bir erkek bir kaza geçirebilir dikkatli olmakta fayda var. Evli olanlar kavgadan uzak durunuz. İş hayatınızda problemler yaşayacağınız bir gün temkinli olun.

YENGEÇ BURCU

Yakın çevrenizde ön planda olacağınız bir gün olacak. İş ortamında yaşayacağınız bir tartışma büyüyebilir; patronunuzla aranız açılabilir. İş ortamında aldatıldığınızı öğrenebilirsiniz. Bekar olanlar arkadaş ortamında tanışacakları bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayabilir.

ASLAN BURCU

Maddi konularla ilgili problemlerinizi çevrenizdeki kişilere yansıtabilirsiniz. İletişimde problemler yaşayacağınız bir gün olacak. Gitmek istediğiniz bir tatil varsa bununla ilgili izin problemleri gündeme gelebilir. Patronunuzla aranız açılabilir.

BAŞAK BURCU

Evli olanlar eşlerinin kendilerini aldattığını öğrenebilir. İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Gizli bir düşmanınız öğrenebilirsiniz.  Finansal kaynaklarınızda sıkıntı görünüyor harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU

Bugün duygusal tavırlar içinde olacaksınız. Sosyal çevrenizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar için acele etmeyin derim. Çalışma ortamında aldatılmalara ya da kurban olma iç güdüsüyle hareket etmekten kaçının. Temkinli olunuz.

AKREP BURCU

İş ortamında maddi konularla ilgili yapacağınız görüşmeler sizi pek memnun etmeyecek. Başarısız bir görüşme olacak. Maddi kazanç sağlamak için çok çalışmalısınız. Kendinizi rahatlatmaya ihtiyaç duyabilirsiniz hobilerinize yönelmelisiniz.

YAY BURCU

Para beklediğiniz yer varsa buradan beklediğiniz para gelmeyecek. Patronlarınız bu paranın size gelmesini kısıtlayabilirler. Duygusal yaralanmalara dikkat ediniz. Aile içi problemleriniz çözülmeye başlayacak.

OĞLAK BURCU

Duygusal harcamalardan kaçının. Ayrıca bugün özellikle dolandırılmalara karşı dikkatli olunuz. Kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Bereketli olacağınız iş ortamında kendinizi göstermenin tam sırası. Babanızla ya da aile büyüklerinden bir erkekle tartışabilirsiniz. Daha sakin olmakta yarar var.

KOVA BURCU

Bugün çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Hayallerinizdeki eşyaları almak için harcamalar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Çok çalışmanız gerebilir. Beslenmenize dikkat ediniz.

BALIK BURCU

Duygusal yaralarınızı sarmaya başladığınız bugünlerde sosyal çevrenizden bir erkekle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Evli olanlar maddi problemler var ise gündeme getirmemeye çalışın. Genel olarak güzel geçecek bir gün olacak.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar