GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI- 10.06.2018

Ay koç burcundan boğa burcuna geçecek. Ay boğa burcunda iken duygusal olarak kendinizle yetinebilirsiniz. Değişiklikten korkabilir, güven ihtiyacınız fazlalaşabilir. Kendinizi hem maddi hem de duygusal olarak güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Daha ayakları yere basabilir , hayata gerçekçi bakabilirsiniz. Bu aralar ikili ilişkilerde ani çıkan kavga ve tartışmalar çok olacak. Daha sakin olmanızda yarar var. Peki burçları neler bekliyor ? Haydi hep beraber göz atalım.

 

KOÇ BURCU

Geçmişten gelen ve sizi çok üzen bir olay artık size üzüntü vermeyecek. Kendinizi sevgiden yoksun hissedebilirsiniz bu tamamen Ay'ın konumundan kaynaklanıyor.Maddi açıdan şanslı olacağınız bir gün. Ailenizle güzel bir hafta sonu sizi bekliyor. Bol iletişimin olduğu bir gün. Sosyal çevrenizle tartışmaktan kaçının.

 

BOĞA BURCU

Ailenizle maddi kaynaklarınızın artırımıyla ilgili kararlar alabilirsiniz. Seyahat planı yapanlar planlarında gecikme olabilir. Yakın çevrenizden ve ailenizle zaman geçirmekten daha çok kendi iç dünyanıza dönmek isteyebilirsiniz. Bekar boğalar evlilik teklifi alabilir.

 

İKİZLER BURCU

Çocuğu olan ikizler zamanını çocuğunuzla berber geçirmenizi tavsiye ediyorum. Saf sevgiyi bulabileceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Yakın akrabanızla veya kardeşinizle zaman geçirebilirsiniz. Sağlığınız çok iyi sadece ani sinirlenmelere dikkat ediniz. Daha sakin olmaya çalışın.

 

YENGEÇ BURCU

Problemi olan bir yakınınız sizden yardım isteyebilir. Maddi sıkıntılarınız varsa arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz plansız harcamalar gün yüzüne çıkabilir. Sağlığınıza dikkat edin. Sinirlenmemeye çalışın.

ASLAN BURCU

Ani sinirlenmeye karşı dikkatli olun. Kalbinizi fazla yormayın. Kalple ilgili sorununuz olursa mutlaka bir hastaneye gidin ihmal etmeyin. Sosyal çevrenizle planlar yapabilirsiniz. Evli olanlar eşinizle tartışmaktan ve kavga etmekten uzak durunuz.

BAŞAK BURCU

Geçmişte eşinizle yaşadığınız bir kavga tekrar gündeme gelebilir. Çocuklarınızın karşısında tekrar kavga edebilirsiniz. Aile içi huzursuzluklar olabilir. Dışarı çıkın arkadaşlarınızla zaman geçirin. Sevdiklerinizin yanında olun.

 

TERAZİ BURCU

 

Güzel sosyal olacağınız bir gün geçireceksiniz. Kültürel gezilere çıkabilirsiniz. Uzun zamandır almak istediğiniz bir eğitim

için ya da bir kitap okumaya başlamak için uygun bir zaman. Sağlığınıza özellikle kafanızı çarpmamaya dikkat ediniz.

 

AKREP BURCU

Bugün evde oturmayın derim. Sosyalleşmenin tam sırası dolu dolu bir gün sizi bekliyor. Ailenizle duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Maddi kısıtlanmalarınız olsa da şanslı bir gün geçireceksiniz. Meditasyon için uygun bir gün.

YAY BURCU

Bekar yaylar bu gün sosyal çevrenizde hayatınızın aşkı karşınıza çıkabilir. Evlenme teklifi bekleyenler belki de bugün sizin gününüz olacak. Maddi harcamalarınızı zaman zaman kısıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizde duygusal anlar geçirirken aile içinde yaşadığınız bir sorunu çözebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sinirlerinize hakim olun kavga etmek için yer aramayın. Duygusal harcamalar yapmaktan kaçının. Duygularınızı ifade etmekte zorlanmasanız da bugün iletişim kurmak istediğiniz kişilere ulaşamaya bilirsiniz. Yakın çevrenizin dolduruşuna gelip eşinizle kavga edebilirsiniz. Sakin olmakta yarar var.

 

KOVA BURCU

Hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda rahatlama söz konusu olacak. Yakın çevrenizden, ailenizden, eşinizden destek görebilirsiniz. Kalp damar sağlığınıza dikkat edin. Dengeli beslenmeyi unutmayınız. Geçmişte yaşadığınız olaylar tekrar gündeme gelebilir.

 

BALIK BURCU

Kendini hayallerin yıkılmış yaralı hissedebilirsin. Yakın çevreniz; evliliğinizde yaşadığınız sorun var ise bununla ilgili üstünüze gelebilir. Yurt dışı seyahati düşünebilirsiniz. Çevrenizde çocuk varsa bunlara olan tahammülünüz bugün az olacaktır. Trafikte sosyal alanlarda kavgadan tartışmadan uzak durunuz.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar