GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 15.06.2018

Merhaba sevgili okuyucular; öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar sağlıklı, mutlu ve huzur dolu nice bayramlar dilerim. İkizler burcunda gerçekleşen yeniayın ardından Ay burç değiştirerek Yengeç Burcunda seyrine başladı. 16.Haziran.2018 tarihine kadar yengeç burcunda seyrine devam edecek. Ay yengeç burcunda iken duygusal yoğunluk içine girip sevgi ve şefkat arayışı içerisinde olabiliriz. Duygusal yoğunluklarımızı bazen korku, kırılganlık veya endişe olarak yaşayabiliriz.
 
Ay yengeç burcunda hareket ederken Venüs Gezegeni de Aslan Takım yıldızını simgeleyen Aslan burcunda seyrine başladı.
 
Venüs Aslan burcunda iken karşı cinse güçlü bir yönelim gösterilir. Sosyal ortamlarda bulunmak, romantik ilişkilerde ve arkadaşlıklarda üstün taraf olmaya çalışılabilir. İnsanların sizi pohpohlanması, size aşırı ilgi göstermesi bu süreçte hayranlarınızın olması istenen bir durumdur. Venüs Aslan Burcunda hareketine devam ederken etkisi altında olacak burçlar başta Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçlarıdır. Günün burç yorumlarına bakacak olursak;
 
KOÇ BURCU
Ziyaretlerin sosyalliğin bol olacağı bir gün. Şanslı olacağınız bir gün ama siz kendinizi ara ara kötü hissedebilirsiniz. Korktuğunuz bir olguyla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.
 
BOĞA BURCU
Sağlığında sorunu olanlar iyileşme süreciniz başlamış durumunda. Aile büyükleri ile tartışmalar yaşayabilirsiniz sakin olun ve tartışmalardan uzak durunuz. Yakın çevrenizle duygusal anlar yaşayabilirsiniz.
 
İKİZLER BURCU
Duygusal olduğunuz kadar ani öfke ve sinirlenmelere karşı dikkatli olun sağlığınızı etkileyebilir. Seyahat edebilirsiniz. Duygusal harcamalardan kaçının. Evli olanlar eşinizle tartışmalardan kaçının.
 
YENGEÇ BURCU
Duygusal olup iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Psikolojinizi bozmamaya çalışın. Aile büyüklerinizin birisi sağlık problemi yaşayabilir. Çocuğu olanlar daha anlayışlı olmanız gereken bir gün olacak.
ASLAN BURCU
Sosyal çevrenizle duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Sözlerinize dikkat etmelisiniz kırıcı olabilirsiniz. Aile içinde tartışmalar olabilir sakin olmanızda yarar var. Genel olarak güzel bir gün geçireceksiniz.
 
BAŞAK BURCU
Çocuğu olanlar zamanlarını çocuklarıyla geçirebilir. Yakın çevrenizden birisi ile tartışabilirsiniz. Evli olanlar kırıcı sözler kullanmaktan kaçının. Bir erkekle kavga edebilirsiniz. Olaylara sakin tavırla yaklaşmanızda fayda var.
 
TERAZİ BURCU
Hem duygusal hem de değişken duygular içerisinde olacaksınız. Seyahat planları yapabilirsiniz ama ailenizdeki insanların fikirleri sizinle aynı olmayabilir. Kafanızı çarpmamaya dikkat edin.
 
AKREP BURCU
İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz lakin haberleşme problemleri yüzünden planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
YAY BURCU
Kendinizi ve duygularınızı kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Maddi konularla ilgili ani bir karar alabilirsiniz. Aileniz için yapacağınız harcamalar sonrasında tartışmalara sebep olabilir.
 
OĞLAK BURCU
Maddi problemler yüzünden yaşanılan sıkıntılar psikolojik olarak sizi yorabilir. Yakın çevrenizi değiştirme isteği içerisine girebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duygusal anlar yaşayabilir. Beraber sosyal olmak için planlar yapabilirsiniz.
 
KOVA BURCU
Maddi konular gündeme gelebilir. Duygularınızı ifade etmekte zorlanmayın içinize atmayın. Aile içi duygusal anlar yaşarken içinizde yaşadığınız duygusal kısıtlanmalar yaşayabilir ve sosyal olmak istemeyebilirsiniz. Seyahate çıkıp güzel zaman geçirebilirsiniz. 
 
BALIK BURCU
Aile içi duygusal anların yoğun olduğu iletişimin yoğun olunacağı ve sosyal olunacağı görülüyor. Aile büyüklerinizle babanız olabilir bir tartışma yaşayabilirsiniz. Küslük, kırgınlık olmaması için sakin kalmanızda yarar var.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar