GÜNLÜK BURÇ YORUMU – 03.06.2018 Pazar

Aile ilişkilerinde iletişimin yoğun olacağı, kardeş veya akraba ziyaretlerinin olacağı bir gün olacak. Enerjik , mutlu ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Bekarlar ani evlilik teklifi alabilirsiniz. Aile içi ilişkilerimizde duygusal davranışlar sergileyip kendinizi olayların ortasında bulabilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Burçlara bakacak olursak;


Koç Burcu
Ailenizle çok güzel bir gün geçireceksiniz. İşle ilgili ani bir görüşme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal yoğunluk fazla olabilir. Ani olarak geçmişten bir konu gündeme gelebilir. Canınızı sıkmayın.
Boğa burcu
İş görüşmeleri yapmak isteyebilirsiniz. Hatta pazar günü olmasına rağmen iş görüşmesi yaparsanız olumlu geçecektir. Şans sizden yana. İletişimde ara ara kısıtlanmalar olsa da her şey yolunda gidecektir.Bugüne kadar çok yaralanan boğa burcu artık ödüllerini alacak.
İkizler burcu
Hasta olanlar sağlığına kavuşacak. İletişimde aniden oluşacak sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Görüşmek istediğiniz kişilerle görüşemeye bilirsiniz. Maddi açıdan çıkacak problemler yüzünden aile içinde tartışmalar çıkabilir.
Yengeç burcu
Eşinizle kavga edebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olun.Psikolojik bunalıma girmeyin.Duygularınızı ifade ederken daha sakin olmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün.
Aslan burcu
Ailenizle sosyal olacağınız bir gün. Bugün kafanızda darbe almamaya özellikle dikkat edin. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gün.
Başak burcu
Yakın çevrenizden birisi size iş teklifinde bulunabilir. Evli olanlar ilişkilerinde özellikle bugün daha uyumlu olmaya çalışın. Ani tartışmalardan kaçının.


Terazi burcu
Aldığınız eğitimle alakalı ani bir fırsatla karşılaşabilir maddi kazancınızı artırabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız ani bir konu aile içinde gündeme gelebilir ve kavga çıkmasına sebep olabilir. Sakin olun adı üstünde geçmiş. Geçmişi geçmişte bırakın.


Akrep burcu
Duygusal yaralarınızı sarıp ve kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir gün. Sağlığınıza dikkat edin. Maddi konularla ilgili yakın çevrenizle tartışma yaşayabilirsiniz.
Yay burcu
Maddi harcamalarınıza dikkat edin. Aile içinde maddi konularla ilgili tartışma çıkmasına izin vermeyin.Güzel bir gün sizi bekliyor.


Oğlak burcu
Duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin hasta olmayın. Enerjinizin bol olacağı bir gün kendinizi fazla zorlamayın.


Kova burcu
Geçmiş günleri yad edeceğiniz bir gün. Maddi harcamalarınıza dikkat edin. Sonrasında pişman olabilirsiniz. Ailenizle güzel bir gün geçireceksiniz.


Balık burcu
Çok duygusal olacağınız ve geçmişte yaşadığınız bir olayın acısı sizi tekrar rahatsız edebilir. Sosyal olmak istemediğiniz bir gün. Duygusal bunalımlar geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle sohbet edin bu sizi rahatlatacaktır.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar