GÜNLÜK BURÇ YORUMU 04 HAZİRAN 2018

Merhaba değerli okuyucular bugünlerde Jüpiter ani olaylar yaşamamıza neden olacak ve haritalarımızda hangi evden geçiyorsa o konularla ilgili ani şans verecek. Sizler için burç bazında yorumlarımı hazırladım. Kendi burcunuzu okuduktan sonra yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

KOÇ BURCU

Kendinizi çok iyi hissederken, yakın çevrenizden ani beklenmedik bir tavırla karşılaşıp maddi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Duygusal olacağınız bir gün olacak. Aldatılmalara, hayal kırıklıklarına karşı temkinli olun.

 

BOĞA BURCU

İçiniz kıpır kıpır olacak. Aile içinde bir kişinin terfi etmesi gündeme gelebilir. Anlaşmaların yapılacağı bir gün. Maddi kazançlarınız artacak. Sağlığınız dengede olacak. Geçmişe bir özlem duyabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU

Hasta olan ikizler burcu bugün sağlığına kavuşmaya başlayacak. Sosyal çevrenizdeki insanlarla tartışmaya girebilirsiniz. Daha sakin olmakta yarar var. Kardeşiniz ya da yakın çevrenizden birisiyle kavga edebilirsiniz. Ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

 

YENGEÇ BURCU

Çocuğunuz varsa eğitimde başarı elde edecek ve duygusal anlar yaşayacaksınız. Kariyerinizde problemler olabilir. Maddi krizler yaşayabilirsiniz. İş görüşmesi yapacaklar sıkıntı yaşayabilirler. Görüşmeye gitmeden önce gerekli önlemleri alınız. Evli olanlar ilişkinizde dikkatli olun istemediğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU

Enerjik bir gün. Ailenizle daha sosyal olacağınız bir gün. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çocuğu olanlar tartışmalar yaşayabilirler. Uzun zamandır almak istediğiniz bir eğitim olabilir yada bir yurt dışı seyahati şans sizinle bugün planlarınıza başlayabilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU

Yakın çevrenizden ani bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu teklif size çifte şans getirecek. Evli olanlar aile içi kavgalar ve tartışmalar gündemde olacak sakin olmaya çalışın. Bazı ilişkiler için son nokta konulabilir. Yakın çevrenizden alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek.

TERAZİ BURCU

Ani duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Eğitim aldığınız bir konuda ani maddi kazanç elde etme fırsatı karşınıza çıkabilir. Aile içi sevgi kısıtlanmaları yaşayıp ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sakin olmakta fayda var.

 

AKREP BURCU

Aile içi seyahat planları yapmaya başlayabilirsiniz. İletişimin yoğun olacağı bir gün. Ara ara iletişim problemleri yaşayabilirsiniz . Tartışmalara kavgalara dikkat etmelisiniz. Sakin olun sağlığınıza dikkat edin. Kafanızdan alacağınız ani bir darbeye dikkat edin.

 

YAY BURCU

Yakın çevrenizden hayatınızda bir dönüm noktası olacak bir haber alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Psikolojinize dikkat edin. Maddi problemler gündeme gelip moralinizi bozabilir. Aile içi ilişkilerde ciddi olaylar yaşanabilir. Geri dönüşü olmayacak olaylara karşı dikkatli olun.

 

OĞLAK BURCU

Ani tartışmalara kavgalara girebilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. İletişimin yoğun olacağı bir gün. Ani kariyer fırsatı olabilir. Yakın çevrenizle (bunlar akraba, kardeş veya komşu olabilir) ani bir tartışma, kavga ,beklenmedik bir olay yaşayabilirsiniz.

 

KOVA BURCU

Aile içi maddi konularla ilgili sohbetlerin yapılacağı ve kararlar yapılacağı görünüyor. Eğitim almaya karar verebilirsiniz. Ya da bir yurt dışı seyahati düşünebilirsiniz. Sinirlerinizin gerildiğini hissedebilirsiniz sakin olun. İkili ilişkilerde kavgalara dikkat edin bu sağlığınızı bozabilir.

 

BALIK BURCU

İletişimin yoğun olacağı, enerjik bir gün sizi bekliyor. Bu gün aniden sizi üzecek bir olay olabilir. Hayallerinizin yıkıldığını hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizle bir tartışma yaşayabilirsiniz temkinli olmakta fayda var.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar