GÜNLÜK BURÇ YORUMU-24.HAZİRAN.2018

Ay Akrep burcunda seyrine devam ettiği bu günlerde son derece keskin bir algıyla birlikte sezgiler güçlenir. Ay Akrep kombinasyonunda genel anlamıyla duygusal yoğunluk, duygularla yüzleşme, şüphe, tutku, hırs ana temalar olarak karşımıza çıkar. Ay'ın Jüpiter ile dansı duygularda pozitif bir enerjinin etkisiyle dönüşmeyi gösteriyor. Finansal konular gündemimizi oluşturacaktır. Gökyüzünde pozitif enerjinin hakim olduğu bugün burçlara bir göz atalım.


KOÇ BURCU
Evli olan koç burçları evliliğinde bugünlerde sorun yaşıyor olabilirler. Birbirinize yeterli zaman ayıramadığınız için ve sevgiyi karşı taraftan bekleme beklentisi içinde olduğunuz için bu sorunları yaşıyorsunuz. Jüpiter duygularınızı partnerinize doğru aktarmanıza yardımcı olacaktır. Sorunlarınız düzelecek.
BOĞA BURCU
Gün içerisinde yapmayı planladığınız seyahatten son anda vaz geçebilirsiniz. Aile büyükleri ile tartışmaktan uzak durunuz. Duygusal olarak sizi rahatsız eden konularda çözüm bulup rahatlayacaksınız. Sosyal alanlarda tartışmalardan uzak durunuz.
İKİZLER BURCU 
Güzel bir gün geçireceksiniz. Finansal kaynaklarınızı artırmanın yollarını arayıp bu konuda yakın çevrenizden fikir alabilirsiniz. Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz. Sosyal çevrenizle kısa süreliğine de olsa görüşemeye bilirsiniz.
YENGEÇ BURCU
Aile içinde görüşlerinize ihtiyacı olan aile bireyi var. Bu ailenizde bir erkek figürü olabilir. Psikolojik olarak desteğinize ihtiyacı olacak. Geçmişte yapılan hatalar gün yüzüne çıkabilir. Ama bu ailenizin daha da güçlenmesine sebep olacak.


ASLAN BURCU
Sıkıldın ve bunaldın sosyalleşmek isteyeceğin ve iletişime geçeceğin bir gün olacak. Dışarı çık ve sevdiklerinle ol ruhunu besle. Egona sahip çık sevgi beklentisi içerisine girip kimse beni sevmiyor diye düşünebilirsiniz. Sevgiyi uzakta aramayın ailenize bakın gerçek sevgiyi orada bulacaksınız. Çocuğu olanlar çocuklarıyla ilgilenmeyi ihmal etmesin.
BAŞAK BURCU
Evliliğinden ya da bir iş anlaşmasından maddi kayba uğramış olabilirsin. İlahi adalet yerini bulacak ve finansal kaynaklarını artırmak için değişik iş fikirleri aklınıza gelebilir. Finansal kaynaklarınızı artırabileceğinizi söyleyebilirim.
TERAZİ BURCU
Şanslı güzel bir gün. Aile büyüğünüzle bu babanız olabilir kişilik çatışması yaşaya bilirsiniz. Çıkmak istediğiniz bir seyahati gündeme getirebilirsiniz. Bunun üzerine aile büyüğünüzden beklemediğiniz bir tepki kısıtlanma ile karşılaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için şansınız açık olacak.


AKREP BURCU
Sezgilerine güven. Yaşadığınız maddi sorunlar bugün gündeme gelebilir. Aile içinde miras, nafaka gibi konular gündeme gelebilir. Ya da eşinizden yardım alabilirsiniz.  Aile içi duygusal anlar yaşayabilirsiniz.
YAY BURCU
Sevgi ilişkilerinde bugün aradığınız ilgi ve sevgiyi bulamayacaksınız. Kendi kişiliğinizi yansıtmakta zorlanacaksınız. Konuşmalarınıza dikkat ediniz kırıcı olabilirsiniz. Evli olanlar eşinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.
OĞLAK BURCU
Evli olanlar gelecek ile ilgili planlar yapacak. Ani bir iletişim sorununa karşı temkinli olun. Seyahat etmek istiyorsanız ya da bir eğitim almak istiyorsanız güzel bir başlangıç için uygun bir zaman. Korkularınızı, duygularınızı saklamış olabilirsiniz. Bu duyguları, korkuları ailenizle paylaşmanın tam sırası.


KOVA BURCU
Bugün sevgiyi hissetmekte problem yaşayabilirsin. Kendini duygusal hissedebilirsin. Geçmişte yaşadığın ve sizi üzen bir olayı hatırlayıp duygusallaşa bilirsiniz. Sosyal çevrenizden kendinizi kısıtlayabilir bu günü ailenizle ya da çocuklarla geçirmeyi tercih edebilirsiniz.


BALIK BURCU
Sezgilerin kuvvetli ve sana şans getirecek. İkili ilişkilerde duygularınızı rahat ifade edebileceksiniz. Evlenme teklifi etmek isteyenler için olumlu bir gün olacak. Daha önce tartıştığın yollarını ayırdığın bir arkadaşınla tekrar karşılaşabilirsin. Tartışmadan uzak dur, sakin kal.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar