GÜNLÜK BURÇ YORUMU -5 HAZİRAN 2018

Chiron kuyruklu yıldızı Ay ile kavuştu. Chiron; psikolojik olarak zorlandığımız, kendimize yetemediğimiz, yara aldığımız noktadır. Chiron kişilerin haritasındaki konuma göre ve aldığı açılara göre kiminizi yaralarken kiminize şifa oluyor.

Jüpiter de gökyüzünde Güneşe gülümsüyor. Jüpiter şans dağıtıyor. Haritanızda hangi evinizden geçiyorsa o konularda şans sizden yana olacak. Burçlarınızı okurken asıl burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.

KOÇ BURCU

 

Sağlığınıza özellikle kalp sağlığınıza dikkat edin kontrolleri aksatmayın. Aile içinde şanslı bir gün olsa da zaman zaman tartışmalar, iletişim sorunları görülebilir. Sakin olmaya çalışın. İş ortamında problemler yaşayabilirsiniz.

 

BOĞA BURCU

İşiniz o kadar yoğun ki ailenizle zaman geçirmekte zorlanacaksınız. Yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Kazalara dikkat edin. Hem dikkatli hem de sakin olmanız gerekiyor. Kavgalara karışmayın.

 

İKİZLER BURCU

 

Trafik kazalarına dikkat edin. İletişim kurmak istediğiniz birisiyle görüşmekte problemler yaşayabilirsiniz. Şayet randevunuz varsa iptal edilebilir. Gelecekle ilgili planlar yapabilirsiniz. Çocuğu olanlar çocuklarıyla geçirecekleri zaman her iki tarafa da iyi gelecektir.

 

YENGEÇ BURCU

 

İş yerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal durumunuz değişebilir. Yakın çevrenizden maddi yardım isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz ani bir olay ile hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Partnerinizden destek alabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU

 

Bugün ağzınızdan çıkan sözcüklere dikkat edin. Kırıcı söylemlerden kaçının. İş yerinizde çıkabilecek bir kavga ya da olay sonucu işinizi kaybedebilirsiniz. Dikkatli ve sakin olun. 

 

BAŞAK BURCU

 

Duygularınızı rahat ifade edebileceğiniz bir gün. İş ortamında fevri tavırlarda olabilirsiniz. Sakin olun sağlığınızın bozulmasına izin vermeyin. Çocuklarınız kaza geçirebilir. Bel bölgesinden alınacak darbelere dikkatli olun.

 

TERAZİ BURCU

 

Kavga ve tartışmalardan uzak durun. Karışacağınız bir kavga aleyhinize sonuçlanabilir. Eşinizle problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak yara alabilirsiniz ve duygularınızı ifade etmekte kısıtlanabilirsiniz. 

 

AKREP BURCU

Kariyerinizde ani beklenmedik güzel bir gelişme olabilir. Çocuk konularıyla kaynaklı duygusal yaralanmalar bir nebzede olsa düzelecek. Kariyerinizle ilgili eğitim alabilir, iş ortamında yeni görevler üstlenebilirsiniz.

 

YAY BURCU

Savaşçı atik tavırlarınızla finansal kaynak bulmak için değişimlere girebilirsiniz. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıları bertaraf etmek için hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. 

OĞLAK BURCU

Enerjik ve atak olacağınız bu gün tartışmalardan, ani öfkelenmelerden uzak durun sakin olun. Aile bireyleriyle ayrılık yaşayabilirsiniz. Ani düşmelere ve yaralanmalara dikkat edin. Duygularınızı tatmin etmek için yapacağınız gereksiz harcamalara karşı dikkatli olun. Maddi sıkıntılar çekmenize neden olabilir.

 

KOVA BURCU

Kova burcu ani öfkelenmelere dikkat et. Başarı elde etmek için fırsatları kolla! Yeni iş fırsatları karşına çıkabilir. Maddi kazançlarını artırmaya başlayabilirsin. İşle ilgili maddi kazançlarla ilgili hayallerini gerçekleştirebilirsin. Midenizde hazımsızlık problemleri yaşayabilirsiniz.

 

BALIK BURCU

Partnerinizle iş nedeniyle ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın artması için gerekli bir ayrılık olacak. Sağlığınıza dikkat edin. Son zamanlarda çok çalıştınız psikolojik olarak yorgun düşebilirsiniz. Sosyal çevrenizden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar