Günlük burçlar : 5 Eylül 2015 Burç yorumları

Günlük burçlar : 5 Eylül 2015 Burç yorumları

Bugün burcun ne söylüyor? (05.09.2015) Burcunuzu okumadan güne başlamayın, plan yapmayın...

KOÇLAR
Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Tanışacağınız kişilerin kazrizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de, gerek kalmayacaktır. Radikal kararlar sizi bekliyor. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz.
 
BOĞALAR
Çevrenizdeki koşulların sizden yana oluşu, bu ay aşk başarınızı verimli hale getirecek.. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Bugün,her şeyi gereğinden fazla abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.

İKİZLER
Grup arkadaşlarınızla, fiziksel a
ktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz.
 
YENGEÇLER
Bugün, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Kapasitenizin üstünde talepleriniz olacak. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. İsteklerinizde sabırlı bir tutum izleyerek, hedeflerinize ulaşmayı planlıyor, sizden beklenmeyen bir performans ortaya koyuyorsunuz. Bugün kendinizi iyi hissedebileceğiniz yerleri tercih edeceksiniz.
 
ASLANLAR
Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız.İş hayatınızla ilgili radikal ve köklü değişimler arzusunda olsanız bile, bu dönem dikkatli olmak zorundasınız. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklarınızla bir araya geleceksiniz.
 

BAŞAKLAR
İş haytınızla ilgili performans yükselmesi görülecek. Ani yükselişler ve iş potansiyelinizdeki sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içinde olacaksınız. Duygusal bir yaklaşımla işinize sarılacak ve çevrenize kendinizi sevdireceksiniz. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.
 
TERAZİLER
Çevre ilişkilerini en iyi kullanan biri olarak, sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Enerjinizi doğru aktarımlara yöneltmelisiniz. Bugün içsel olmak zorundasınız. Yeni başlangıçlar yapmanız içim çıkan fırsatları, kendi değerlerinizle karşılaştırabilirsiniz.Gerekli zaman ve harcamalar konusunda titiz davranmalısınız.

AKREPLER
Sıkı bir şekilde ele almanız gereken bazı konular var. İş arkadaşlarınızdan gerekli yardımı alacak ve başarı şansınızı kısa sürede arttıracaksınız. Bugün planlı ve uyumlu bir şekilde çalışmalı ve çevre itibarınızı düşünmelisiniz. Kendinizi sınırlamaktan vazgeçin. Bulunduğunuz ortamlarda kendi gücünüzü ortaya koyacak çalışmaları tercih etmeyi yeğleyeceksiniz.

YAYLAR
Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekip beklemek olmalıdır. Yollarla ilgili yoğunluk artışı, size hareket kazandıracak. Bazı randevularınıza geç kalabilir ve küçük kazalara uğrayabilirsiniz. Bugün yaşayacağınız olumsuzluklar canınızı sıkmamalı. Yarım kalan işinizi bitirmeli ve yeni başlangıçlar için önünüzü açmalısınız.
 
OĞLAKLAR

Her şeyin en iyisini isteme hakkınızı kullanıyorsunuz. Ay rsquo;ın konumu, olayları detaylı olarak ele almanızı sağlayacak. Atılımlarınız için gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bilgilerinizi paylaşma konusunda, yardımlaşmaya hazır olmanıza rağmen, çevrenizde potansiyel eksiklik görüyor olmanız sizi haklı çıkaracak. . Eski dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak.
 
KOVALAR
İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Ccedil;evrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır.
 
BALIKLAR
Sizde farkındasınız ve maddi konularda olağanüstü çabalarınız karşılığını alacaksınız. Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. Satılmayan bir ortak aile evi ve
ya mülkü varsa, karlı bir kazançla satabilirsiniz. Ccedil;evrenizde sizin için her türlü fedakarlığı yapacak eski dostlarınız gündemde olacaktır