• BIST 96.861
  • Altın 238,344
  • Dolar 5,8057
  • Euro 6,5299
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 10 °C
  • İzmir 17 °C

Güzellik Uzmanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle 29 Mart’ta Külliye’de Buluşuyor

Güzellik Uzmanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle 29 Mart’ta Külliye’de Buluşuyor
İstanbul Güzellik Uzmanları, Güzellik Salonu İşletmecileri, Kalıcı Makyajcılar ve Dövmeciler Esnaf Sanatkarlar Odası (İGDESO) Başkanı Ayşe Aydın...

İstanbul Güzellik Uzmanları, Güzellik Salonu İşletmecileri, Kalıcı Makyajcılar ve Dövmeciler Esnaf Sanatkarlar Odası (İGDESO) Başkanı Ayşe Aydın ve güzellik uzmanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 29 Mart'ta Külliye'de buluşacak.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, İGDESO ziyaretinde, güzellik uzmanlarının sorunlarını dinlemiş ve destekleyerek, "Güçlü bir Türkiye için güçlü kadınlar ve aileler istiyoruz" ifadesini kullanmıştı.

Milletvekili Çalık, gerçekleştirdiği ziyarette güzellik uzmanlarının yaşadığı sorunlara değinerek şunları kaydetmişti;

'Yaşamış oldukları sorunu bize taşıdılar. Güzellik uzmanlarının yapacak olduğu çalışmalarda yetkilendirilmesi çok önemli bir adımdı. Bu konu 108 bin güzellik uzmanı esnafımızı ilgilendiriyor, 108 bin kadın esnafımızı ilgilendiren bu karar çok önemliydi. Bilimsel kurulun almış olduğu karar sonrası Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın "Bu sorunu çözün" demesi ile kıymetli Sağlık Bakanımız ve İçişleri Bakanımızın destekleri ile cevval, bunu güçlü kadın esnaflarımızla güzellik uzmanlarımızla birlikte çözüme kavuşturmanın gururunu yaşıyoruz'

İGDESO Başkanı Ayşe Aydın önderliğinde uzun zamandır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşüp sorunlarına çözüm bulmak isteyen güzellik uzmanları, 29 Mart'ta saat 11.00'da Külliye'de bir araya gelerek sıkıntılarını anlatacak.

İGDESO Başkanı Sayın Ayşe Aydın önderliğinde gerçekleşecek görüşmeye Vortex firması CEO'su Ferit İşkar olmak üzere birkaç firma da katılım gösterecek.

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim